پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۱۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حقوق کنکوری های سیل زده با تدبیر و ظرافت پیگیری شود

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه حق کنکوری های مناطق سیل زده نباید ضایع شود گفت: باید با تدبیر و ظرافت خاصی به این موضوع ورود کرد تا حقی از دیگر داوطلبان هم تضییع نشود.

حقوق کنکوری های سیل زده با تدبیر و ظرافت پیگیری شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد وحدتی هلان نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با درباره مطالبه کنکوری دانش آموزان مناطق سیل زده گفت: این موضوع وضعیتی چند وجهی دارد. چرا که چندین هزار نفر در کنکور داوطلب بوده و عده ای از آنها در مناطق سیل زده یا نتوانسته اند خود را آماده حضور در کنکور کنند و یا اسناد هویتی شان مفقود شده است.

وی افزود: حق هیچ داوطلب کنکوری به ویژه در مناطق سیل زده نباید ضایع شود. 

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: روزانه بیش از ۵۰۰ پیامک از سوی داوطلبین کنکور مناطق سیل زده  برای بنده ارسال می شود. 

وحدتی خاطرنشان کرد: باید با ظرافت خاصی در این مسیر برای تحقق حقوق داوطلبین کنکور مناطق سیل زده ورود کرد تا آنها آسیب ندیده و حقی هم از دیگر داوطلبین تضییع نشود.

وی با بیان اینکه در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با همراهی وزارت آموزش و پرورش، وزارت علوم و وزارت بهداشت جلسات مستمری برگزار شده است تا بتوانند با همراهی کارشناسان حمایت لازم  از داوطلبین کنکور مناطق سیل زده صورت گیرد. 

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: می توانیم با ارائه برخی امتیازات و سهمیه های ویژه به داوطلبین کنکوری در مناطق سیل زده از آنها حمایت کنیم. 

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha