قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۰۹۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بنر جنجالی زنجان جمع آوری شد / روی بنر نوشته بود: «برجام، ظهور امام زمان را به تعویق انداخت»

بنر جنجالی برپاشده مقابل مسجد شهید آیت الله دستغیب زنجان پایین کشیده شد. نحوه طراحی این بنر با عکسی از رهبر انقلاب طوری بود که بیننده در نگاه اول تصور می کند جمله ای که نوشته شده، از مقام معظم رهبری است. در حالی که این طور نبوده و محتوای این بنر، توسط فردی در پایگاه بسیج ۹ شهید دستغیب زنجان چاپ و نصب شده است.

بنر جنجالی زنجان جمع آوری شد / روی بنر نوشته بود: «برجام، ظهور امام زمان را به تعویق انداخت»

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، روزنامه ایران نوشت: در پی تذکرات مردم متدین زنجان، بنر جنجالی برپاشده مقابل مسجد شهید آیت الله دستغیب این شهر پایین کشیده شد.

نحوه طراحی این بنر با عکسی از رهبر انقلاب طوری بود که بیننده در نگاه اول تصور می کند جمله ای که نوشته شده، از مقام معظم رهبری است. در حالی که این طور نبوده و محتوای این بنر، توسط فردی در پایگاه بسیج ۹ شهید دستغیب زنجان چاپ و نصب شده است.

روی این بنر عین این عبارت نوشته شده بود: «هر چقدر که برجام ظهور امام زمان (عج) را به تعویق انداخت، تدبیر شگفت انگیز و حماسی اخیر امام خامنه ای در مواجهه با امان نامه امریکا شمارش معکوس ظهور را به صدا درآورده است. پایگاه بسیج ۹ شهید دستغیب».

این بنر توسط فردی به نام دکتر علیمحمدی که فرمانده این پایگاه است نوشته و پس از چاپ در ابعاد بزرگ در خیابان نصب شده است. با پیگیری بسیار، علیمحمدی پس از بیان نقدهایی که به برجام و نتایج آن داشت، گفت: با اینکه حرفش کاملاً قابل دفاع است، از طرف دوستان، مسئولان شهر و نیز سپاه تحت فشار است، ولی همچنان از موضعش دفاع می کند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha