قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۰۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کرمانشاه موفق به کسب رتبه سوم کشوری در نسخه نویسی الکترونیک شد

مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه گفت: توانسته ایم در نسخه نویسی الکترونیک در کشور رتبه سوم را کسب کنیم.

کرمانشاه موفق به کسب رتبه سوم کشوری در نسخه نویسی الکترونیک شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از کرمانشاه، کیومرث مظفری صبح امروز در حاشیه بازدید از دفاتر خدمات ارتباطی پاوه در گفت وگو به با اعلام شروع نسخه نویسی الکترونیک در این شهرستان، اظهار داشت: در نسخه نویسی الکترونیک در کشور رتبه سوم را کسب کردیم.

مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه گفت: صدور دفترچه برای مددجویان(شهری) کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان پاوه،به عنوان نخستین شهرستان استان به اتمام رسیده است.
 
وی پاوه را به عنوان یکی از شهرستان های پیشرو در اجرای برنامه های بیمه سلامت برشمرد و افزود: پاوه بعد از هرسین،کنگاور، جوانرود و صحنه پنجمین شهرستانی است که نسخه نویسی الکترونیک در آن راه اندازی می شود.
 
مظفری استقرار دولت الکترونیک، حذف دفترچه،کاهش زمان، مدیریت بهینه منابع، صرفه جویی در کاغذ، کاهش تقاضاهی القایی و تبادل اطلاعات(سرپایی) را از مزایای این طرح دانست.
 
وی گفت: 80 درصد از مردم اهل سنت (اورامانات) استان کرمانشاه تحت پوشش صندوق های بیمه سلامت هستند.
 
مظفری اجرای نظام ارجاع بیمه شدگان روستایی ازسطح یک به سطوح 2 و سه، تبادل اسناد بستری بیمارستان های دانشگاهی و نسخه نویسی الکترونیک مراکز خصوصی(مطب پزشکان، پاراکلینک و داروخانه) را اولویت های سازمان بیمه سلامت در سال 98 برشمرد.
 
مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه صدور دفترچه برای مددجویان کمیته امداد امام(ره)، هزینه های بستری افراد مجهول الهویه در بیمارستان های دانشگاهی، بیماران زندانی بستری در بیمارستان های دانشگاهی و پروژه نسخه نویسی الکترونیکی در مراکز خصوصی را ماموریت های جدید سازمان بیمه سلامت در استان عنوان کرد.

انتهای پیام/پ

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha