قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۰۸۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرماندار رامسر:

ساخت واحد بین الملل پزشکی در رامسر ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

رامسر - فرماندار رامسر اظهار کرد: برای ساخت واحد بین الملل پزشکی در شهرستان که ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد بیش از هشت میلیارد تومان هزینه صرف شده است.

ساخت واحد بین الملل پزشکی در رامسر ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد آزاد شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای اداری در کانون شهید سلیمان نژاد برگزار شد با بیان اینکه امروزه فرصت خدمتگزاری برای مدیران فراهم بوده و باید در انجام امورات مردم کوشا باشند گفت: در سال های اخیر اقدامات بزرگی در راستای بهره برداری از پروژه های عمرانی انجام شده که تلاش مدیران و مشارکت مردمی سبب توسعه منطقه است.

وی افزود: شاخص شهرستان رامسر در استان مازندران با تلاش مدیران و مشارکت مردم در حوزه کمی و کیفی رشد خوبی داشته است و در حوزه برق اقدامات و دستاوردهای خوبی داشتیم.
فرماندار رامسر با بیان اینکه این شهر از لحاظ شاخص در شهرهای غرب مازندران رتبه نخست کاهش تلفات برق را دارد تصریح کرد: در حوزه برق رسانی ۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در سال های اخیر اعتبار صرف شده است وادارات در حوزه مصرف برق نهایت دقت را داشته باشند و با مدیریت مصرف برق از خاموشی پیشگیری کنند

آزاد خواستار عملیاتی شدن پست ۶۳ برق در جواهرده، جنت رودبار و اشکور شد و گفت: در حوزه بنیاد مسکن در بین ۲۲ شهرستان در برخی شاخص ها مقام اول و دوم را داریم و ۱۰۰ درصد حوزه شهری و ۸۵ درصد روستاها گازرسانی شده و ۶ میلیارد اعتبار برای روستاهای پایین دست جواهرده برای گازرسانی هزینه شده است.

محمد آزاد اقدامات انجام شده در حوزه بهداشت و درمان را راه اندازی اورژانس دوم در بیمارستان امام سجاد با امکانات و تجهیزات خوب عنوان کرد و گفت: آخرین ورژن سی تی اسکن و دستگاه ماموگرافی در بیمارستان امام سجاد نصب شده و ۴۰ پزشک و یک متخصص جراح مغز و اعصاب در مشغول به کار هستند.

وی با اشاره به اینکه چندین میلیارد تومان برای راه اندازی تصفیه خانه آب رامسر هزینه شد افزود: در حال احداث ایستگاه خودکار هواشناسی برای اطلاع دقیق وضعیت هوا به صورت آنلاین هستیم.

فرماندار رامسر گفت: شاخص ها را از لحاظ کمی و کیفی ارتقا بخشیدیم و با آبرسانی به روستاها و احداث منبع آب در جواهرده در این حوزه موفق عمل کردیم و در برگزاری کارهای هنری و فرهنگی اداره ارشاد رتبه نخست استان مازندران را دارد.

آزاد تصریح کرد: در سیل مهر ماه ۹۷ با حضور به موقع مدیریت بحران و حمایت های مسئولان استانی از خسارت های ناشی از سیل پیشگیری شد و در حوزه زیر ساختی راهداری و راه های روستایی نیازمند اقدامات خوب هستیم
نماینده عالی دولت در شهرستان رامسر با بیان اینکه برای رامسری آباد، توسعه یافته و پیشرفته دغدغه داریم گفت: با تعامل و همراهی و وحدت بین مردم و مدیران گام های بزرگی در راستای توسعه منطقه برداریم و مردم به مسئولان و دستگاه های اجرایی پیشنهاد بدهند تا رامسر به جایگاه واقعی خود برسد.

فرماندار رامسر خاطر نشان کرد: برای ساخت واحد بین الملل رامسر تا کنون بیش از ۸ میلیارد تومان هزینه شده که ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با دو رشته پزشکی و داروسازی در آن شروع به کار می کند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha