قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۰۸۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کاهش 3 درصدی تعداد مصدومان تصادفات در استان قم

مدیرکل پزشک قانونی استان قم گفت: در سه ماه نخست سال جاری، دو هزار و 430 نفر هم در تصادفات در استان مصدوم شدند که این رقم نسبت به سال گذشته سه درصد کاهش داشت.

کاهش 3 درصدی تعداد مصدومان تصادفات در استان قم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حمید صدیقی آخا امروز در قم با اشاره به قربانیان تصادفات نوروزی در استان قم اظهار کرد: از 25 اسفند سال گذشته تا 15 فروردین سال جاری 14 مورد مرگ و میر ناشی از تصادفات در استان ثبت شد که هفت مورد مربوط به تصادفات درون شهری و هفت مورد مربوط به تصادفات برون شهری بود.

وی ادامه داد: تعداد قربانیان تصادفات در استان قم در ایام نوروز سال جاری 6 درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشت و افزایش مراقبت ها جلوی افزایش مرگ و میر در تصادفات نوروزی را گرفت.

مدیرکل پزشکی قانونی استان قم افزود: در سه ماه نخست سال جاری 72 مورد مرگ و میر ناشی از تصادفات در استان قم به وقوع پیوست که یک درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشت، همچنین در این مدت دو هزار و 430 نفر هم در تصادفات در استان مصدوم شدند که این رقم نسبت به سال گذشته سه درصد کاهش داشت.

صدیقی آخا با اشاره به وضعیت خودکشی در استان قم اظهار کرد: 80 درصد از خودکشی های منجر به مرگ در استان قم توسط مردان و 20 درصد از این خودکشی ها هم توسط زنان صورت می گیرد، کمترین آمار خودکشی در سال گذشته در استان مربوط به ماه مرداد بود.

وی خاطرنشان کرد: بیشترین آمار خودکشی در استان قم مربوط به گروه سنی 31 تا 40 سال است و 74 درصد از خودکشی ها در استان با روش حلق آویز است، کمترین آمار خودکشی در استان قم مربوط به افراد با تحصیلات بالای دیپلم و بیشترین آمار خودکشی در استان هم مربوط به افراد با تحصیلات ابتدایی است.

انتهای پیام/78004/آ40

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha