قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۰۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کتاب «لایه های پنهان» زندگی امام رضا(ع) را برای مردم عیان می کند

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: مسابقه کتابخوانی با موضوع امام رضا(ع) باعث می شود لایه های پنهان زندگی حضرت برای مردم که به آن نیاز دارند، عیان شود و بتوانند از این آموزه ها بهره بگیرند.

کتاب «لایه های پنهان» زندگی امام رضا(ع) را برای مردم عیان می کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام احد آزادیخواه امروز در همدان با بیان اینکه جشنواره کتابخوانی رضوی سال هاست در کشور و در بهترین شرایط در حال برگزاری است اظهار کرد: برای هر استان سهمی در نظر گرفته شده که بتوانند نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

وی با اشاره به اینکه  این جشنواره در ترویج سبک زندگی رضوی، تاریخ و سیره امام رضا(ع) بسیار اثرگذار است افزود: کتاب های معرفی شده بهترین فرصت است که عموم مردم به ویژه جوانان، نوجوانان، دانش آموزان، نخبگان و فرهیختگان با سیره امام رضا(ع) آشنا شوند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زندگی فردی، سیاسی و اجتماعی امام رضا(ع) زمینه های بسیاری برای کسب معرفت و رشد انسان وجود دارد تصریح کرد: نکات بسیاری برای اصلاح سبک زندگی، احیای سیاست اسلامی و اسلام سیاسی که مردم و دولتمردان به آن نیاز دارند در سیره زندگی امام رضا(ع) وجود دارد.

وی ادامه داد: مسابقه کتابخوانی با موضوع رضوی باعث می شود که لایه های پنهان زندگی حضرت برای مردم که به آن نیاز دارند، عیان شود و بتوانند از این آموزه ها بهره بگیرند.

آزادیخواه خاطرنشان کرد: با اطلاع رسانی دقیق و دعوت از مردم می توان سطح مشارکت در جشنواره را از نظر کمی و کیفی ارتقا داد.

وی با اشاره به اینکه زمینه افزایش مشارکت در استان همدان فراهم است گفت: امیدواریم امسال شاهد حضور بیش از پیش مردم استان در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی باشیم.

انتهای پیام/89033/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha