پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۰۷۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آغاز دوره دو روزه آموزش مربیان فوتبال هرمزگان

کلاس دو روزه آموزش مربیان استان هرمزگان با حضور مجید جلالی از مربیان برجسته کشور از پنج شنبه در بندرعباس آغاز می شود.

آغاز دوره دو روزه آموزش مربیان فوتبال هرمزگان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بندرعباس، در این دوره آموزشی بالغ بر ۸۰ مربی از سراسر استان حضور خواهند داشت تا بتوانند از دانش مدرس این دوره بهره ببرند.

 سرپرست هیئت فوتبال بندرعباس در همین زمینه با اعلام اینکه این دوره آموزشی از سوی هیئت فوتبال بندرعباس و با کمک انجمن مربیان استان برگزار خواهد شد افزود: با توجه به نیاز مربیان استان به افزایش دانش خود در این زمینه و آینده نگری برای فوتبال استان، این دوره آموزشی برگزار می گردد.

 محمد کارگران با تاکید بر اینکه برای پیشرفت فوتبال این استان باید مربیان به عنوان اصلی ترین رکن آموزش ورزشکاران با علم روز دنیا آشنا شوند خاطرنشان کرد: به همین منظور با دعوت از مجید جلالی یکی از مربیان برتر کشور اقدام به برگزاری این کلاس کردیم تا بتوانیم در جهت کمک به فوتبال استان گام برداریم.

 وی برگزاری دوره های مختلف آموزشی برای مربیان فوتبال و فوتسال در بخش آقایان و بانوان را از برنامه های اصلی هیئت شهرستان بندرعباس در سال جاری برشمرد و گفت: با توجه به پیشرفت علم روز دنیا، مربیان این شهرستان نیز باید بتوانند از این علم و دانش بهره ببرند تا بتوانند چشم انداز موفقی برای فوتبال این شهر پیش بینی کنیم.

 سرپرست هیئت فوتبال در ادامه بیان کرد: این کلاس به مدت دو روز در سالن غدیر فرمانداری بندرعباس از پنجشنبه ۶ تیر ماه آغاز و جمعه ۷ تیرماه نیز به پایان خواهد رسید.

 کارگران ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های عزیزالله کناری فرماندار بندرعباس در برگزاری این کلاس ها اظهار داشت: قطعاً با نگاه مثبت و حمایت مسؤولین این شهر، فوتبال نیز که یکی از پرطرفدارترین رشته های ورزشی است جایگاه خود را در کشور پیدا خواهد کرد و آثار برگزاری چنین کلاس هایی را می توان در آموزش و چشم انداز آینده شهر و استان مشاهده کرد.

 وی در پایان گفت: کلاس ها هر روز از ساعت ۹ صبح آغاز و تا 14 ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/88049

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha