پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۰۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سه اصل مهم برای کنکوری ها در هفته پایانی

داوطلبان کنکور سراسری در یک هفته پایانی باید برنامه ریزی، تمرکز و توکل را در نظر بگیرند.

سه اصل مهم برای کنکوری ها در هفته پایانی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، کنکور سراسری سال ۹۸ در روزهای پنج شنبه ۱۳ و جمعه ۱۴ تیرماه برگزار می شود و با توجه به فرصت یک هفته ای باقیمانده تا این آزمون، داوطلبان باید نکاتی را برای گذراندن روزهای پایانی بدانند تا آماده تر در جلسه آزمون حاضر شوند.

البته همان طور که کارشناسان در سال های مختلف تأکید کرده اند و داوطلبان کنکور می دانند، مهم ترین مساله ای که در روزهای پایانی باقیمانده تا کنکور باید مدنظر داوطلبان و خانواده های آنان قرار گیرد، آرامش داوطلبان است.

برنامه ریزی، تمرکز و توکل سه اصل مهم در این روزهای پایانی است که به عقیده کارشناسان داوطلبان باید این سه اصل را درنظر بگیرند.

داوطلبان در این هفته باید مراقب فیزیک بدنی خود هم باشند و ورزش کنند تا بتوانند چند ساعت بر روی صندلی کنکور نشسته و تست بزنند.

استراحت داوطلبان در این هفته پایانی هم بسیار مهم است، داوطلبان باید به خوبی استراحت کرده و صبح ها زود بیدار شوند تا در روز کنکور خواب آلوده نباشند.

همچنین داوطلبان می توانند با شبیه سازی آزمون سراسری در منزل خود را تا حدودی به شرایط کنکور وفق دهند و تمرکز را تمرین کنند.

آزمون های خانگی در رفع اشکال نیز تاثیر بسیاری دارد، داوطلبان می توانند در آزمون های خانگی اشکالات خود را متوجه شده و برای رفع آن اقدام کنند.

البته تمام این نکات زمانی تاثیرگذار است که داوطلبان در روز کنکور آرامش خود را حفظ کرده و با توکل به خدا به موفقیت بیندیشند.
 
انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha