قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۰۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اختصاص 21 میلیارد و 500 میلیون ریال برای آسفالت ریزی خیابان های ابهر

معاون عمرانی شهرداری ابهر با اشاره به اختصاص 21 میلیارد و 500 میلیون ریال برای آسفالت ریزی ابهر گفت: در سال جاری، همچون سال های گذشته جدول گذاری، آسفالت ریزی و کف پوش کردن پیاده روها هم انجام می شود.

اختصاص 21 میلیارد و 500 میلیون ریال برای آسفالت ریزی خیابان های ابهر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، وحید آذریون  در زنجان اظهار کرد: هم اکنون آسفالت ریزی معابر با اعتباری بالغ بر 21 میلیارد و 500 میلیون ریال و جدول گذاری با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد و 800 میلیون ریال در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه کف پوش معابر در پیاده روها با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد ریال بر اساس بودجه عمرانی سال 1398 در حال انجام است، افزود: اجرای کف پوش بتنی ترافیکی مسیرهای میدان مخابرات تا میدان شهرداری در راستای باز آفرینی پایدار شهری با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال و خیابان شهید معصومی جنب امامزاده اسماعیل شناط با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 500 میلیون ریال در مرحله استعلامات اولیه از ادارات چهارگانه است که پس از آن وارد مرحله فاز انتخاب پیمانکار و آغاز عملیات اجرایی خواهد شد.

 معاون عمرانی شهرداری ابهر با اشاره به احداث کانال دفع آب های سطحی در شهر ابهر افزود: این طرح با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد تومان در دو ناحیه شهرک و مرکزی در مرحله اجرا است که اقدامات اولیه آن صورت پذیرفته است.

وی ادامه داد: این پروژه در ناحیه شهرک به لحاظ دفع آب های سطحی هنگام بارندگی و در امان ماندن هسته اصلی شهر ابهر بزودی عملیاتی می شود.

 آذریون با اشاره به اجرای پروژه دیوار حفاظتی در دو ناحیه ابهر (مرکزی) و حسین آباد تاکید کرد: اقدامات اولیه این پروژه در راستای هدایت آب های سطحی و حفاظت شهر در زمان سیلاب و هنگام بارندگی های شدید صورت گرفته که اجرای آن ضروری است.

این مقام مسؤول در ادامه با اشاره به تکمیل دیوار آرامستان جدید و سردر نگهبانی آرامستان با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال تصریح کرد: این طرح در مرحله برآورد و انتخاب پیمانکار است که یک مرحله دیوارکشی محوطه در حال اجرا است.

آذریون به باز طراحی پارک پردیس اشاره کرد و گفت: برای ادامه پروژه پارک پردیس بر اساس باز طراحی صورت گرفته با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال از طرف بلوار منابع طبیعی به زودی آغاز می شود و تکمیل موزه شهدا نیز با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال در دستور کار است.

معاون عمرانی شهرداری ابهر با اشاره به احداث پردیس سینمایی تاکید کرد: احداث پردیس سینمایی ابهر با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد ریال در مرحله انتخاب مشاور برای طراحی پروژه قرار دارد.

وی با اشاره به طرح بازآفرینی شهری تصریح کرد: در طرح باز آفرینی شهری محله های هدف شریف آباد پیشینه روستایی در پهنه شهری و حسین آباد سکونتگاه غیر رسمی در راستای افزوده شدن به محله های مصوب که در مرحله تصویب در کمیسیون ماده 5 استان است.

معاون عمرانی شهرداری ابهر همچنین به پروژه فرهنگسرا و کتابخانه حسین آباد اشاره کرد و افزود: این طرح  با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال از طرف بازآفرینی پایدار استان و اداره  راه و شهرسازی بوده و همچنین با در اختیار قرار دادن زمین 450 متر مربعی از طرف شهرداری ابهر این پروژه در حال حاضر پیشرفت فیزیکی 70 درصدی دارد.

وی با اشاره به دریافت 90 تن قیر رایگان در سال 96 تاکید کرد: قیر رایگان در سال 1397 دریافت شده است که این قیر برای پخش آسفالت معابر مورد استفاده قرار گرفته است.

آذریون در ادامه اضافه کرد: قیر رایگان 97 در سال 1398 از طرف اداره کل راه و شهرسازی استان به میزان 382 تن دریافت شده که ارزش ریالی آن 15 میلیارد ریال است که در معابر از قبل برنامه ریزی شده که مورد تایید ستاد بازآفرینی استان و شهرستان بوده در حال پخش است.

 انتهای پیام/73002/ق40

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha