قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۰۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افزایش ۱۰۰ درصدی تعداد بازدیدکنندگان از پایگاه ملی حسنلو نقده

رئیس پایگاه ملی حسنلو نقده گفت: در دو سال اخیر تعداد بازدیدکنندگان از این پایگاه ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

افزایش ۱۰۰ درصدی تعداد بازدیدکنندگان از پایگاه ملی حسنلو نقده

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حسن شیری امروز در ارومیه با اشاره به تعداد بازدیدهای انجام شده از پایگاه ملی حسنلو نقده در سه ماهه نخست امسال اظهار کرد: در این مدت سه هزار و ۶۰۰ نفر از این مجموعه بازدید داشته اند که ۸۰ نفر آنها را گردشگران خارجی تشکیل می دهند.

وی با بیان اینکه این میزان تعداد بازدیدکنندگان نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۴۰ درصدی را نشان می دهد، افزود: همچنین نسبت به مدت مشابه سال ۹۶ تعداد گردشگران پایگاه ملی حسنلو افزایش ۱۰۰ درصدی داشته است.

رئیس پایگاه ملی حسنلو نقده انجام برخی اقدامات از جمله برگزاری جشن نوروزگاه در این پایگاه، استقرار راهنمایان گردشگری، نصب تابلوها و بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح نقده را در معرفی بیشتر این پایگاه و جذب گردشگر مفید ارزیابی کرد.

وی با بیان اینکه پایگاه ملی حسنلو قدمتی چند هزار ساله دارد که بهترین گواه برای این ادعا کشف جام زرین حسنلو در سال ۱۳۳۷ از این مکان است، عنوان کرد: این جام شهرت جهانی دارد و برای این منظور گردشگران رغبت بسیاری برای بازدید از پایگاه دارند.

شیری با اشاره به اینکه با تکمیل زیرساخت ها در نقده و توجه جدی به توسعه امکانات رفاهی و تفریحی در پایگاه ملی حسنلو تعداد گردشگران افزایش خواهد یافت، تصریح کرد: پایگاه ملی حسنلو در ۸۰ کیلومتری نقده قرار دارد که با شماره ۴۵۸ در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده است.

انتهای پیام/ ۶۱۰۲۳/ ن

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha