قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۰۶۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ووشوكار قم در اردوي مسابقات آسيايي 2019

رئيس هیأت ووشو استان قم گفت: يكي از استعدادها و نخبه هاي ووشو قم با حضور در سومين اردوي تيم ملي براي اعزام به رقابت هاي آسيايي 2019 آماده مي شود.

ووشوكار قم در اردوي مسابقات آسيايي 2019

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، جواد محمدزاده امروز در گفت وگو با در قم، اظهار کرد: بعد از اینکه دومین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی ووشو جوانان ایران را در راه حضور موفق این تیم در پیکارهای آسیایی 2019 میزبانی کردیم، سومین اردوی این تیم به میزبانی هیأت ووشو استان هرمزگان در بندرعباس برگزار می شود.

وی با اشاره به تشکیل اردوی تیم ملی در دو بخش تالو و ساندا، ابراز کرد: مرحله سوم از اردوهای آماده سازی تیم ملی ووشوی جوانان دختر و پسر همزمان در اصفهان و هرمزگان جریان دارد و طبق برنامه ریزی فدراسیون، دختران در اصفهان و پسران در بندرعباس برای مسابقات آسیایی آماده می شوند.

رئیس هیأت ووشو استان قم با بیان اینکه تیم ووشوی جوانان کشورمان رقابت های 2018 قهرمانی آسیا را پیش رو دارد، اضافه کرد: این پیکارها روزهای 25 مرداد تا دوم شهریور ماه به میزبانی کشور برونئی برگزار می شود و امیدواریم با حضور یک نماینده در اردوی تیم ملی سهمیه این پیکارها نصیب ووشو قم شود.

وی خاطرنشان کرد: مرحله سوم اردوهای آماده سازی جوانان ووشوی ایران در هر دو بخش دختران و پسران در حالی برگزار می شود که هدایت سانداکاران را امیر اوجاقی با کمک کیوان شیرآقایی و عباس شیبک برعهده دارند، ضمن اینکه در تالوی پسران فرشاد عربی به عنوان سرمربی با کمک علیرضا بهرمن هدایت ووشوکاران را انجام می دهند.

محمدزاده بیان کرد: محمدمهدی اکبری مقدم که یکی از جوانان مستعد و آینده دار ووشو قم محسوب می شود، با درخشش در پیکارهای انتخابی تیم ملی جوانان، به خوبی قابلیت های فنی و تکنیکی خود در این رشته را به مربیان تیم ملی نشان داد و حالا امید اول ووشو قم برای گرفتن سهمیه آسیا به شمار می رود.

وی در پایان اظهار کرد: اکبری مقدم در انتخابی درون اردویی تیم ووشوی پسران ایران، نماینده قم در وزن منهای 56 کیلوگرم بود که با شکست تمامی حریفان خود در جایگاه نخست این وزن ایستاد و امید اول تیم ملی برای حضور در مسابقات 2019 قهرمانی آسیا به میزبانی برونئی است.

انتهای پیام / 78002

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha