قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۰۵۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سند توسعه سلامت استان اردبیل تدوین شده است

استاندار اردبیل گفت: سند توسعه سلامت اردبیل تدوین شده و تلاش می کنیم با استفاده از این سند سطح سلامت عمومی را بالا ببریم.

سند توسعه سلامت استان اردبیل تدوین شده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل، به نقل از روابط عمومی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در نشست با مدیرعامل بیمه سلامت کشور اظهار کرد:سند توسعه سلامت استان اردبیل با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و بیمه خدمات درمانی تدوین شده و تلاش می کنیم با استفاده از این سند سطح سلامت عمومی را بالا ببریم.

وی افزود: لازم است اقداماتی در راستای ترویج پیشگیری در بین مردم انجام شود تا علاوه بر کاهش هزینه های درمان میزان سلامت عمومی نیز ارتقا یابد.

استاندار اردبیل توجه به تقویت بخش خصوصی برای احداث بیمارستان های جدید و ورود به حوزه درمان را ضروری دانست و گفت: ارائه تسهیلات برای احداث بیمارستان و مراکز درمانی خصوصی باید در بخش درمان مورد توجه قرار گیرد.

مدیرعامل بیمه سلامت کشور نیز در این نشست با اشاره به اقدامات انجام گرفته در راستای الکترونیکی کردن نسخه ها گفت: این اقدام با هدف سهولت در کارها و جلوگیری از هدر رفت هزینه ها انجام می شود.

طاهر موهبتی افزود: در پوشش بیمه سلامت نیز تلاش شده نسخه نویسی های بی مورد توسط پزشکان حذف و اقدامات درمانی ضروری مورد تاکید باشد.

وی بیان کرد: امید می رود با اصلاح روش های درمانی و کاهش مصرف داروها و پرهیز از نسخه نویسی های بی مورد از تحمیل هزینه ها بر دوش مردم و بیمه ها جلوگیری شود.

موهبتی گفت: بیمه سلامت روستاییان پنج سال مهلت دارد و تا پایان مهلت لغو نمی شود اما با توجه به استحقاق سنجی 2 میلیون و 700 دفترچه درمانی روستایی در صورت وجود هم پوشانی حذف می شود.

انتهای پیام/3463/**

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha