قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۰۴۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ابرقدرت های جهان برای مذاکره با ایران به دریوزگی افتاده اند

معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: امروز بسیاری از ابرقدرت های جهان برای مذاکره با ایران به دریوزگی افتاده اند و این بخاطر برکات و اقتدار انقلاب اسلامی است.

ابرقدرت های جهان برای مذاکره با ایران به دریوزگی افتاده اند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از سنندج، حجت الاسلام مهدی حیدری کبیر شامگاه چهارشنبه در نشست تخصصی ائمه جمعه استان کردستان که در سالن جلسات کتابخانه امام خامنه ای سنندج برگزار شد، اظهار کرد: در شرایطی بسیار مهم مقام معظم رهبری بحث گام دوم انقلاب را مطرح کردند.

وی گفت: در طول یک سال گذشته دشمنان با تمام قدرت به مقابله با انقلاب اسلامی آمدند و هر آنچه در توان داشتند جمع کردند.

معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور اذعان کرد: از عملیات روانی، تحریم اقتصادی، جنگ رسانه ای قوی و بی سابقه، تحریم های فلج کننده به قول خودشان، تابستان داغ و در کنار این، نیروهای نفوذی از همه سطوح بالا و پایین استفاده کردند بلکه در بین مردم یاس و ناامیدی ایجاد کنند.

حیدری کبیر گفت: متاسفانه این یاس و ناامیدی در بین برخی نخبگان نمایان شد و در چنین شرایطی رهبر معظم انقلاب موضوع گام دو انقلاب را مطرح کردند.

معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری با عنوان «گام دوم انقلاب» خواستند این موضوع را تبیین کنند که تمام حرکت هایی که در 40 سال گذشته انجام شده گام اول انقلاب بوده و الان باید در چهل سال دوم، گام دوم را برداریم.

حیدری کبیر تصریح کرد: رهبری عنوان فرمودند من روی گام دوم انقلاب فکر کردم و انتظار دارم نخبگان نیز در این راستا فکر کنند و زمینه تحقق و عملیاتی کردن این مهم را فراهم سازند.

وی یادآوری کرد: قبل از انقلاب امام راحل فرمودند که شاه باید بیرون برود و این فرمایش بنیان گذار انقلاب تحقق پیدا کرد و شاه با تمام قدرت و کشورهایی که پشت سرش ایستاده بودند از کشور متواری شد.

معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور افزود: پیروزی در برابر صفوف به هم تنیده دشمنان در جنگ تحمیلی آن هم در شرایطی که انقلاب ایران یک نهال نوپا بود، از دیگر وعده های امام بود که تحقق پیدا کرد.

حیدری کبیر اذعان کرد: امروز بسیاری از ابرقدرت های جهان برای مذاکره با ایران به دریوزگی افتاده اند و این بخاطر برکات و اقتدار انقلاب اسلامی است.

وی با یادآوری اینکه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب توجه جدی به جوانان کرده و 18 بار از جوانان و 8 بار از نوجوانان نام برده است، گفت: موتور حرکت انقلاب ما جوانان است، این جوانان بودند که این انرژی را ایجاد کردند و توسعه آفرین در کشور بوده اند.

معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور افزود: انقلاب ما از دوران چالش و ضعف گذشته، به دوران تدبیر و اقتدار رسیده است و این به برکت وجود اقشار تاثیرگذار جامعه به ویژه جوانان است.

حیدری کبیر عنوان کرد: مرکز بزرگ به اندازه توان و ظرفیت خود باید از ائمه جمعه و جماعت تقدیر کند.

وی افزود: نگاه ما در حال حاضر در بحث حمایت از ائمه جمعه و جماعت تساوی است، اما تساوی عدالت نیست! چرا که ائمه جمعه در شهرستان، شهر، بخش، روستا هستند و به همه آنها در بحث حمایت با یک نگاه واحد صورت می گیرد.

معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور خاطرنشان کرد: اگر پلیس در مقابله با دزد و قاچاقچیان می ایستد پرچم داران مقابله در برابر نحله های انحرافی که اعتقادات مردم را مورد هدف قرار داده اند جامعه روحانیون هستند.

حیدری کبیر افزود: موضوع صریح و روشن در مورد شبهات روز، فعالیت های مختلف در حوزه بصیرت افزایی، به روز بودن و داشتن اطلاعات مناسب و دقیق از شاخص های رتبه بندی ائمه جمعه و جماعت در استان خواهد بود.

انتهای پیام/2330/71

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha