قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۰۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

روسیه از انهدام دو پهپاد مهاجم به پایگاه حمیمیم خبر داد

منابع روس اعلام کردند، پایگاه نظامی «حمیمیم» در شمال غرب سوریه، با «دو هدف متخاصم» که در حال نزدیک شدن به پایگاه بوده، مقابله کرده است.

روسیه از انهدام دو پهپاد مهاجم به پایگاه حمیمیم خبر داد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس مرکز آشتی روسیه مستقر در سوریه از واکنش پدافند هوایی روسیه به حمله پهپادهایی به پایگاه حمیمیم در استان لاذقیه خبر داد.

الکسی باکین روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: عناصر تشکیلات مسلح غیرقانونی روز بیست و ششم ژوئن از طریق پهپادهایی درصدد حمله به پایگاه هوایی حمیمیم روسیه برآمدند.

به گزارش روسیا الیوم، باکین افزود: سیستم های پدافند هوایی روسیه دو پهپاد را که از سمت جنوب غرب به پایگاه روسیه نزدیک شده بودند، رهگیری و منهدم کردند.

رئیس مرکز روسی با تاکید بر اینکه این حمله هیچ تلفات یا آسیب مالی و جانی برجای نگذاشته است، افزود: پایگاه حمیمیم طبق نظم معمول خود فعالیت می کند.

باکین در بخش دیگری از سخنانش گفت: هنوز احتمال اینکه تروریست ها دست به اقدامات تحریک آمیز بزند وجود دارد به نحوی که  با استفاده از مواد سمی در بخش جنوبی منطقه کاهش تنش در ادلب صحنه سازی کرده و نیروهای دولتی سوریه را به استفاده از سلاح شیمیایی علیه غیرنظامیان متهم کنند.

انتهای پیام/.

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha