قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۹۸۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۲۵۰ خدمات منزل را با اپلیکیشن استادکار انجام دهید

رسیدگی به کارهای خانه از نظافت و شستشو گرفته تا تعمیر لوازم منزل و نگهداری از تاسیسات جز کارهایی است که هم به زمان زیادی نیاز دارد و هم تخصص و توانایی فردی.

۲۵۰ خدمات منزل را با اپلیکیشن استادکار انجام دهید

بنابر اعلام استادکار، خیلی از افراد به دلیل مشغله های فردی سعی می کنند کارهای خود را به متخصصان خدمات منزل و خدمات ساختمان بسپارند تا با خیال راحت روی کارهای خود تمرکز کنند. معمولاً در این مواقع سعی می کنند از دوستان آشنایان پرس وجو کنند و فردی را برای انجام کارهای خود انتخاب کنند. گاهی نیز از اطراف محل زندگی خود به دنبال مراکز تأسیساتی و نمایندگی تعمیرات می گردند.

اما وقتی نتوان از راه های همیشگی متخصص پیدا کرد چه کار باید بکنیم؟ در این مواقع اپلیکیشن خدماتی استادکار به شما کمک می کند تا کارهای خود را هوشمندانه مدیریت کنید و با انجام کارها توسط متخصصان، بیشتر وقت خود را به خانواده اختصاص دهید. اگر تابه حال نام اپلیکیشن استادکار به گوشتان نخورده و از امکانات آن مطلع نیستید، بهتر است این مطلب را دنبال کنید.

استادکار چه خدماتی ارائه می کند؟

خدمات استادکار شامل بسیاری از خدمات مربوط به ساختمان، منزل، خودرو، سلامت و آموزشی در محل موردنظر شما می شود. درواقع به کمک استادکار لازم نیست به مراکز خدماتی مراجعه کنید و دنبال متخصص و تعمیرکار باشید بلکه تمامی این افراد با یک سفارش اینترنتی از طریق اپلیکیشن یا وب سایت استادکار به محل موردنظر شما می آیند و کار را برایتان انجام می دهد.

نظافت منزل و ساختمان، تعمیر لوازم منزل، تعمیر لوازم آشپزخانه، تعمیر و نگهداری تأسیسات سرمایشی و گرمایشی، لوله کشی آب و گاز ساختمان، خدمات برق کاری، الکتریکی و الکترونیکی، تدریس خصوصی پایه های تحصیلی، تدریس خصوصی موسیقی، خدمات پزشکی و پرستاری، خدمات تعمیر و سرویس خودرو، کارواش سیار و… تنها گوشه ای از خدمات استادکار هستند. به طورکلی استادکار بیش از ۲۵۰ خدمت ارائه می کند که تمامی این کارها توسط متخصص ها و شرکت های معتبر خدماتی انجام می گیرد.

چطور از استادکار استفاده کنیم؟

همانطور که گفتیم، استادکار اپلیکیشن سفارش خدمات منزل، ساختمان و خودرو است. برای اینکه بتوانید از این اپلیکیشن استفاده کنید، قبل از هر چیزی می توانید اپلیکیشن استادکار را نصب کنید. البته از سایت استادکار هم می توانید برای ثبت نام و ثبت سفارش استفاده کنید.

بعد از اینکه در استادکار ثبت نام کردید، کار و خدمت مورد نظر خودتان را جستجو کنید؛ مثلاً ممکن است به لوله کشی ساختمان یا تعمیر آبگرمکن احتیاج داشته باشید. به صفحه مربوط به آن خدمت وارد می شوید. دکمه ثبت سفارش را که بزنید، از شما سوالاتی پرسیده می شود که به پیدا کردن متخصص مناسب برای شما کمک می کند. مثل اینکه مدل وسیله ای که خراب شده چیست، چه مشکلی برای دستگاه به وجود آمده و از این موارد. هر اطلاعاتی که فکر می کنید به درد متخصص ها و تعمیرکارها می خورد را در اختیارشان قرار می دهید. البته اگر از مشکل سر درنمی آورید، می توانید از مشاوره و کارشناسی رایگان متخصص های استادکار استفاده کنید. در آخرین مرحله تاریخ و ساعتی که دوست دارید متخصص به محل مورد نظرتان مراجعه کند را تعیین می کنید. در نهایت آدرس را انتخاب می کنید و سفارش را نهایی می کنید.

در این مرحله موتور هوشمند استادکار وارد کار می شود و متخصص های مرتبط با خدمت موردنظرتان را به شما معرفی می کند. اطلاعات سفارش شما به اپلیکیشن متخصصان استادکار می رود و آنجا متخصصانی که در نزدیکی محدوده شما هستند درخواست شما را قبول می کنند و به شما قیمت نهایی می دهند. شما نیز می توانید متخصصان را با توجه به نظرات مشتریان قبلیشان بررسی کنید و یک نفر را برای انجام کارتان انتخاب کنید. البته انتخاب متخصص را هم می توانید بسپرید به استادکار تا بر اساس الگوریتم های خاص باتجربه ترین و یا ارزان ترین متخصص را برایتان انتخاب کند.

استادکار در کدام شهرها فعال است؟

اپلیکیشن استادکار در حال حاضر در شهر تهران و شهر کرج فعالیت می کند و قصد دارد با توسعه مناسب زیرساخت ها، کار خود را به شهرهای دیگر کشور نیز گسترش دهد. اگر ساکن تهران هستید می توانید به استادکار تهران و اگر ساکن کرج هستید می توانید به استادکار کرج مراجعه کنید.

امیدوارم از اینکه به استادکار اعتماد می کنید و انجام کارهایتان را به استادکاران حرفه ای می سپارید، لذت ببرید.

انتهای رپرتاژ خبری

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha