پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۹۷۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد:

شبکه تبلیغی باید مروج دین بر محور منطق و عقل در جامعه باشد

یزد ـ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد بر لزوم تقویت قدرت عقلانیت در جامعه تاکید کرد و گفت: در عصر حاضر شبکه تبلیغی باید مروج دین بر محور منطق و عقل در بین نوجوانان و جوانان باشد.

شبکه تبلیغی باید مروج دین بر محور منطق و عقل در جامعه باشد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی، پیش از ظهر امروز در جمع اعضای جمعیت بانوان فرهیخته و فعال در عرصه فرهنگ دینی استان یزد با تبریک سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) و روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی، با تبریک این روز به همه فعالان عرصه تبلیغ و اطلاع رسانی دینی اظهار داشت: در عصری زندگی می کنیم که از آن به عنوان عصر ارتباطات یاد می شود و دسترسی به انواع اطلاعات در کمترین زمان، امکان پذیر شده است.

وی، تنها مشکل موجود این عصر را سردرگمی در صحت و درستی اخبار دانست و بیان کرد: در چنین شرایطی صاحبان خرد می توانند با تفکر و تحقیق، درست را از نادرست تشخیص دهند.

حسینی کوهستانی بر لزوم تقویت قدرت عقلانیت در جامعه تاکید کرد و افزود: در عصر حاضر شبکه تبلیغی باید مروج دین بر محور منطق و عقل در بین نوجوانان و جوانان باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد با بیان اینکه همه پیامبران هم به دنبال تقویت قدرت تفکر و تعقل در بین قوم خود بوده اند، تاکید کرد: در شرایطی قرار داریم که باید از هر وسیله و روش معقول و مشروعی در جهت تبلیغ دین بهره بگیریم.

حسینی کوهستانی افزود: معارف دینی برای انسان ها حیات بخش است فقط باید در انتخاب قالب و روش آن برای ارائه به نسل جدید دقت لازم صورت گیرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد با بیان اینکه ما در آیین خود از نظر منبع با هیچ کمبودی مواجه نیستیم، اظهار داشت: هر چه بتوانیم آموزه های دینی را با عقل و منطق به نوجوانان و جوانان منتقل کنیم، به طور قطع در آن زمینه موفق تر خواهیم بود.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha