قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۹۴۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده هوافضای سپاه: آمریکا تصور کرد نمی کرد پهپاد را سرنگون کنیم/ فکر می کردند فرماندهان ایرانی رجزخوانی می کنند

فرمانده هوافضای سپاه با اشاره به اینکه آمریکا و نه هیچ کشوری دیگر جسارت تجاوز به خاک ایران را ندارد، گفت: آمریکایی ها باید متوجه رفتارهای خود باشند.

فرمانده هوافضای سپاه: آمریکا تصور کرد نمی کرد پهپاد را سرنگون کنیم/ فکر می کردند فرماندهان ایرانی رجزخوانی می کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرمانده هوافضای سپاه با اشاره به اینکه آمریکا و نه هیچ کشوری دیگر جسارت تجاوز به خاک ایران را ندارد، گفت: آمریکایی ها باید متوجه رفتارهای خود باشند.

سردار امیرعلی حاجی زاده صبح امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در فرودگاه شهدای ایلام اظهار داشت: در قضیه انهدام پهباد، طبق معمول آمریکایی ها قوانین بین المللی را رعایت نکردند.

وی ادامه داد: یگان مستقر در منطقه به وظیفه خود در قبال انهدام این پهباد عمل کرده است.

وی با اشاره به اینکه سامانه سوم خرداد کاملاً بومی بوده و توسط هوافضای سپاه طراحی و ساخته شده است، افزود: هر یگانی دیگر هم در منطقه قرار داشت، همین کار هوافضای سپاه را انجام می داد.

فرمانده هوافضای سپاه تصریح کرد: آمریکایی ها طبق معمول به هشدارهای فرماندهان و مسئولان کشور ما توجهی نکردند و آن را رجز خوانی تلقی می کردند، تصور اینکه همچین اقدامی انجام شود را نداشتند.

سردار حاجی زاده با بیان اینکه آمریکایی ها توانایی این کار را برای ایران قائل نبودند، افزود: ما به قانون عمل کردیم، باید آمریکایی ها متوجه رفتار خود باشند و قرار نیست که کشورها همواره از آنها تبعیت کنند.

وی با اشاره به اینکه از این به بعد هم به وظایف خود عمل خواهیم کرد، بیان داشت: نه آمریکا و نه هیچ کشور دیگری جسارت تجاوز به خاک ایران را ندارد.

سردار حاجی زاده ادامه داد: مشکل اصلی الان کشور جنگ اقتصادی است، همه مردم و مسئولان باید باهم بسیج شویم که مشکلات مردم را حل کنیم.

وی ادامه داد: مباحث جنگ نظامی و سایه جنگ توسط غرب ساخته و پرداخته شده چراکه همچین اراده ای در دشمن وجود ندارد و الان هم بر همه این قضیه ثابت شده است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha