قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۹۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دستیار ارشد ملانیا ترامپ سخنگوی جدید کاخ سفید شد

خانم استفانی گریشام، مدیر روابط عمومی ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا، از چند روز دیگر جایگزین سارا هوکابی سندرز، سخنگوی مستعفی کاخ سفید می شود.

دستیار ارشد ملانیا ترامپ سخنگوی جدید کاخ سفید شد

خانم سندرز که در دو سال گذشته بارها به علت نحوه ارتباطش با رسانه های آمریکا مورد انتقاد قرار گرفته بود گفته بعد از استعفاء به نزد خانواده اش در آرکانزاس بازخواهد گشت.

قرار است گریشام از هفته آینده کار خود را آغاز کند. با وجود این طی چند ماه گذشته نقش سخنگوی کاخ سفید بسیار کمرنگ شده و اغلب خبرهای اصلی را خود ترامپ به خبرنگاران می گوید و جلسات روزانه کاخ سفید با خبرنگاران هم یک سالی است که دیگر به طور روزانه برگزار نمی شود.

به گزارش بی.بی.سی گریشام که معاون رئیس دفتر ملانیا ترامپ هم هست از سال ۲۰۱۵ با خانواده ترامپ در ارتباط بوده و پس از ورود آنها به کاخ سفید به مدافع سرسخت بانوی اول در ارتباط با رسانه ها بدل شده بود.

در جریان دیدار اخیر ملانیا ترامپ از آفریقا، وقتی رسانه ها به یکی از لباس های بانوی اول نقد کردند و آن را نمادی از دوران استعماری سفیدان بر قاره سیاه ارزیابی کردند، گریشام به شدت از رسانه های آمریکا انتقاد کرد و گفت مطبوعات به جای محتوای سفر ملانیا ترامپ تنها بر مد لباس او تمرکز کرده اند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha