پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۹۳۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رقابت 2 فرنگي كار قم در مسابقات آسيايي 2019

رئيس هیأت كشتي استان قم گفت: دو فرنگي كار قم از امروز در آخرين اردوي تيم ملي كشتي فرنگي نوجوانان براي حضور در مسابقات 2019 قهرماني آسيا آماده مي شوند.

رقابت 2 فرنگي كار قم در مسابقات آسيايي 2019

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محسن وزیری امروز در گفت وگو با در قم، اظهار کرد: امسال همزمان در تیم های ملی کشتی فرنگی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان ایران شاهد حضور کشتی گیران مستعد و توانمند قم هستیم و خوشبختانه قم همانند سال های گذشته در ترکیب تیم های اعزامی به رقابت های برون مرزی نماینده دارد.

وی ادامه داد: در حال حاضر مهمترین میادین پیش روی کشتی گیران کشورمان در رده های سنی پایه، مسابقات قهرمانی 2019 نوجوانان و جوانان آسیا است که به همین منظور از امروز آخرین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان برگزار می شود و دو کشتی گیر قم در این اردو حضور دارند.

رئیس هیأت کشتی استان قم بیان کرد: خانه کشتی محمد بنا واقع در مجموعه ورزشی آزادی تهران میزبان آخرین اردوی تمرینی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان برای حضور موفق در رقابت های قهرمانی آسیا است و کشتی گیران اردونشین تا یازدهم تیر ماه زیر نظر کادر فنی به تمرین می پردازند.

وی خاطرنشان کرد: امسال میزبانی رقابت های قهرمانی کشتی فرنگی و آزاد نوجوانان آسیا به کشور قزاقستان سپرده شده و این پیکارها از سیزدهم تیر ماه به مدت دو روز در شهر نور سلطان برگزار می شود، مسابقاتی که امیدواریم شاهد حضور موفق و همراه با مدال کشتی گیران استان قم باشیم.

وزیری اضافه کرد: این تیم در اوزان 45، 48، 51، 55، 60، 65، 71، 80، 92 و 110 کیلوگرم در مسابقات آسیایی به میدان می رود، در شرایطی که محمدمهدی جواهری در وزن 45 کیلوگرم و شاهرخ میکائیلی در وزن 110 کیلوگرم نمایندگان قم در اردوی تیم اعزامی به پیکارهای آسیایی محسوب می شوند.

وی یاد آور شد: فرشاد علیزاده ملی پوش اسبق کشورمان سرمربیگری این تیم را بر عهده دارد و مربیان این تیم عبدالکریم کاکاحاجی، طیب حیدری، محمد خزایی پور و محمد کاظمی مهر هستند، ضمن اینکه سیدموسی طباطبایی از مربیان شناخته شده کشتی قم و کشورمان سرپرستی این تیم را عهده دار است.

انتهای پیام / 78002

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha