قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۹۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

احتمال خداحافظی اسماعیل عبادی از تیم ملی تیروکمان

دارنده مدال نقره بازی های جهانی لهستان در سال ۲۰۱۷ با اشاره به احتمال خداحافظی اش از تیم ملی تیروکمان گفت: فعلاً قصدی برای بازگشت به تیم ملی کامپوند ندارم و دوست دارم به زندگی شخصی و خانواده ام برسم.

احتمال خداحافظی اسماعیل عبادی از تیم ملی تیروکمان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اسماعیل عبادی ، درباره عملکرد خود از ابتدای سال جاری تاکنون اظهار کرد: هر چند در سال گذشته دچار افت و خیز زیادی شدم و عملکردم راضی کننده نبود اما امسال شرایطم از نظر رکوردی بهتر از سال گذشته بود و توانستم در مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند به مدال نقره تیمی دست پیدا کنم. البته در جام جهانی شانگهای چین نیز هر چند به مدال دست پیدا نکردم اما از عملکرد خود راضی بودم.

وی در خصوص علت افت رکوردش گفت: به هر صورت عوامل مختلفی در این زمینه دخیل است و شرایط ورزشکار به گونه ای نیست که همیشه در اوج آمادگی باشد و به مدال دست پیدا کند. هر چند از ابتدای سال تمرینات سختی را پشت سر گذاشتم تا افت سال گذشته را جبران کنم.

عضو تیم ملی کامپوند مردان درباره برنامه آینده خود خاطرنشان کرد: فعلاً هیچ برنامه ای ندارم و دوست دارم مدتی به استراحت بپردازم و به خانواده و زندگی شخصی خود برسم.

وی پیرامون این پرسش که آیا قصد شرکت در مسابقات آینده را دارید یا خیر؟ افزود: هیچ تصمیمی برای بازگشت به تیم ملی تیروکمان ندارم و فعلاً قصد دارم استراحت کنم و به برنامه های شخصی خود بپردازم.

عبادی در پایان گفت: ۸ سال عضو تیم ملی تیروکمان بودم و در طی این مدت ۳۴ مدال کسب کردم که بهترین مدالم نقره بازی های جهانی لهستان بود. هر چند این مدال از دید مسؤولین ورزش بی ارزش بود، اما برای خود من ارزش زیادی داشت زیرا مدال بازی های جهانی بعد از المپیک بالاترین ارزش را در سطح بین الملل دارد. به هر صورت معتقدم زمانی می توان برای تیم ملی برنامه ریزی کرد که تمام وقت در اختیار تیم ملی بود. من شرایطم به گونه ای است که الان نمی توانم تمام وقت در خدمت تیم ملی باشم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha