قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۹۰۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

43درصد پروژه راه آهن اردبیل تا پایان سال آماده ریل گذاری می شود

استاندار اردبیل گفت: حدود۴۳درصد پروژه تا پایان سال جاری آماده ریل گذاری می شود.

43درصد پروژه راه آهن اردبیل تا پایان سال آماده ریل گذاری می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل، به نقل از روابط عمومی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در جریان بازدید از محل ایستگاه جدید مسافری راه آهن میانه - اردبیل اظهار کرد: حدود۴۳درصد پروژه تا پایان سال جاری آماده ریل گذاری می شود و عملیات اجرایی باید به صورت پیوسته پیشرفت داشته باشد.

وی افزود: ایستگاه در حال اجرای راه آبی بیگلو که ایستگاه پایانی است به منظور بارگیری و استقرار تجهیزات واگن ها در نظر گرفته می شود.

استاندار اردبیل با بیان اینکه راه آهن اردبیل باید طبق جدول زمان بندی به اتمام برسد افزود: محدوده سه راهی کوراییم برای احداث ایستگاه مسافر به مساحت۱۰ هکتار زمین مطالعه می شود که بعد از کار کارشناسی و تملک اراضی توسط راه و شهرسازی و اعلام نظر نهایی مشاور در اختیار پیمانکار قرار می گیرد.

وی بیان کرد: در ایجاد ایستگاه جدید باید همه جوانب اعم از فنی، اقتصادی و معایب و مزایای مکان به طور دقیق مورد تحقیق و بررسی قرار گیرد.

بهنام جو پیشرفت فیزیکی ساختمان ایستگاه بارگیری را بیش از ۷۵درصد اعلام کرد و افزود: مصالح مورد نیاز ساختمان خریداری شده و بعد از محوطه سازی تکمیل می شود.

استاندار اردبیل از عملیات اجرایی پروژه راه آهن میانه_ اردبیل ابراز خرسندی کرد و افزود: تمام کارگاه ها با حداکثر ظرفیت فعال هستند و در آینده نزدیک اعتبار لازم نیز به منظور تسریع در روند کار تزریق می شود .

وی گفت: در سال جاری حدود ۴۰۰میلیارد تومان از محل اعتبارات پیش بینی شده و فاینانس داخلی بانک ملی به این پروژه اختصاص داده می شود.

انتهای پیام/3463/**

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha