قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۹۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

چهار پلیس عراقی بر اثر انفجار بمب کشته شدند

خبرگزاری «رویترز» به نقل از منابع امنیتی از انفجار یک بمب در نزدیکی شهر «کرکوک» و کشته شدن چهار نیروی پلیس عراق خبر داده است.

چهار پلیس عراقی بر اثر انفجار بمب کشته شدند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری «رویترز»  به نقل از دو منبع امنیتی نوشته است که روز سه شنبه انفجار یک بمب در نزدیکی شهر نفت خیز «کرکوک» به کشته شدن دستکم چهار نیروی پلیس عراق منجر شده است.

بر اساس این گزارش، این انفجار در نزدیکی یک روستا واقع در ۴۰ کیلومتری جنوب غرب کرکوک و در مرز بین دو منطقه «رشاد» و «داقوق» رخ داده است.

هنوز هیچ گروهی مسئولیت این بمبگذاری را بر عهده نگرفته است، اما هسته های کوچک باقی مانده از گروه تروریستی داعش در این منطقه فعال هستند.

با وجود آنکه نزدیک به دو سال است که خلافت داعش در عراق فرو ریخته و این گروه دیگر هیچ بخشی از این کشور را تحت کنترل خود ندارد، اما هسته ای باقی مانده این گروه همچنان به صورت پراکنده دست به عملیات های تروریستی و بمبگذاری می زنند.

روز دوشنبه هم افراد مسلح ناشناس در روستایی در ۶۵ کیلومتری جنوب غرب کرکوک به سمت مردم تیراندازی کردند. در آن حادثه سه نفر از ساکنان روستا کشته شدند. هرچند مسئولیت آن حمله را نیز هیچ گروهی بر عهده نگرفت، اما پلیس عراق اعلام کرد معتقد است آن حمله نیز توسط داعش انجام گرفته است.

انتهای پیام/ق

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha