پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۸۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تنها 50 درصد ظرفیت فضای تبلیغی در روستاهای همدان فعال است

مديركل سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه در حوزه فضای تبلیغی روستایی مشکل داریم گفت: تنها 50 درصد ظرفیت فضای تبلیغی در روستاهای استان فعال است.

تنها 50 درصد ظرفیت فضای تبلیغی در روستاهای همدان فعال است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام علی نظیری امروز در همدان اظهار کرد: با سازماندهی که طی چند سال گذشته در سازمان تبلیغات اسلامی صورت گرفته، تقریباً پوشش حداکثری در فضای شهرها انجام شده است.

وی بیان کرد: در حال حاضر طلبه مستعد آماده حضور در فضای تبلیغ داریم که در شهرها فضا برای حضور آنها فراهم است و ظرفیت ها و ماموریت های تبلیغی به نحو مطلوبی در حال پیگیری است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان با تأکید بر اینکه می توان ظرفیت های تبلیغی جدیدی را تعریف کرد افزود: فرصت هایی برای حضور مبلغان وجود دارد که باید به تناوب آن را آغاز کرد و در دستور کار قرار دارد.

وی یادآور شد: بنا داریم در فضای شهرها نیز ظرفیت های تبلیغی را حتی به صورت تخصصی در حوزه کودکان، نوجوانان، بانوان، دانشگاه ها و ادارات دولتی داشته باشیم زیرا اکنون در ادارات حضور مبلغان در حد اقامه نماز است که باید به این موضوعات پرداخت.

نظیری با بیان اینکه در حوزه فضای تبلیغی روستایی مشکل داریم تصریح کرد: تنها 50 درصد ظرفیت فضای تبلیغی در روستاهای استان فعال است.

وی با بیان اینکه روحانیون طرح هجرت و مستقر در روستاها حضور مستمری دارند به طوری که یک طلبه در روستاها مستقر است خاطرنشان کرد: در سایر روستاهای استان فضای تبلیغی به صورت مقطعی است و حضور طلبه فقط به دهه محرم، ماه رمضان و تابستان محدود می شود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان بیان کرد: به دلیل مشکلاتی که وجود دارد برنامه زمان بندی را دنبال می کنیم که اگر دولت و مسوولان استانی همکاری کنند و با تامین اعتبار موضوعات را جزو اولویت های استان قرار دهند از حیث نیروی انسانی مشکلی نداریم.

وی با تأکید بر اینکه باید زیرساخت نیز در روستاها باید فراهم شود افزود: توجه به حق التبلیغ و ایجاد خانه عالم نیز از ضروریات حضور طلاب در روستاهاست که سازمان تبلیغات اسلامی آمادگی دارد تا پایان سال در همه روستاهایی که فضا مهیاست، یک طلبه مستقر داشته باشد.

نظیری با اشاره به اینکه نیمی از روستاها ظرفیت حضور طلبه را دارند گفت: این مهم نیز طی سال های اخیر شتاب گرفته که با همکاری و مشارکت جدی دولت، مردم نیز همراه خواهند داشت.

انتهای پیام/89003/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha