قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۸۶۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سفیر فلسطین در تهران:

ایران می تواند پاسخ بسیار قوی به هر تجاوزگری بدهد

سفیر فلسطین در تهران با بیان اینکه ترامپ می خواهد جنگ به راه بیاندازد تا اسرائیل بزرگ را ایجاد کند، گفت: ایران می تواند پاسخ بسیار قوی را به هر تجاوز گری دهد.

ایران می تواند پاسخ بسیار قوی به هر تجاوزگری بدهد

صلاح زواوی در نشست تخصصی شورای راهبردی روابط خارجی که با موضوع فلسطین و طرح آمریکایی معامله قرن برگزار شد، طی سخنانی اظهار کرد: از ۲۰۰ سال پیش با موضوع اسرائیل کوچک و بزرگ مواجه بوده ایم و اکنون هم با پدیده اسرائیل بزرگ و طرح صهیونیستی بسیار خطرناک آنها که در حال اجرا رو به رو هستیم.
وی افزود: هدف آنها از تشکیل اسرائیل تنها محدود به فلسطین نیست بلکه بخش هایی از سرزمین های اردن، مصر، عربستان تا مدینه منوره، سوریه، لبنان و عراق هم را شامل می شود.

سفیر فلسطین در تهران همچنین بیان کرد: امام خمینی (ره) در مساله فلسطین آرمان هایی داشتند و اکنون هم مقام معظم رهبری مساله فلسطین را در اولویت قرار داده اند.

زواوی در ادامه خاطرنشان کرد: در این جنگ و برای رویارویی با توطئه آنها باید تمام نیروها را تجمیع کرد. ما می دانیم ترامپ فقط اجرا کننده اراده دشمن صهیونیستی است و او کار نظامی در این زمینه انجام نداده و فقط می خواهد جنگ راه بیاندازد تا اسرائیل بزرگ را ایجاد کند.

وی تاکید کرد: ایران می تواند پاسخ بسیار قوی را به هر تجاوزگری دهد، جنگ اقتصادی بزرگی را علیه ایران به راه انداخته اند و این کشور عزیز را محاصره کرده اند. شما توسط امام و رهبری باری را بر دوش دارید، برادران ما یاس را کنار بگذارید، دیپلماسی خود را در کل جهان توسعه دهید. ما در مقابل طرح صهیونیستی ایستاده ایم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha