قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۸۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مخالف مسکوت ماندن طرح اعاده اموال نامشروع مسوولان هستم/اشتباها امضاء کردم!

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: مخالف مسکوت ماندن طرح اعاده اموال نامشروع مسوولان هستم و امضای خود را پس خواهم گرفت.

مخالف مسکوت ماندن طرح اعاده اموال نامشروع مسوولان هستم/اشتباها امضاء کردم!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، روح الله حضرت پور امروز در ارومیه، اظهار کرد: بنده مخالف مسکوت ماندن طرح اعاده اموال نامشروع مسوولان هستم و قرار است که رای خود را پس بگیرم چون هنگامی که یکی از نمایندگان امضای این طرح را به بنده پیشنهاد داد گمان می کردم که طرح دیگری است.

وی با بیان اینکه در هنگام درخواست برای امضای مسکوت ماندن طرح اعاده اموال نامشروع مسوولان به بنده عنوان شد که این یک پیشنهاد جدید برای این طرح است، بیان کرد: این طرح از کمیسیون قضایی که بنده در آن عضویت دارم، به نشست علنی مجلس آمده و بررسی شده و همانطور که عرض کردم بنده مخالف این طرح هستم.

از ارومیه، بررسی جزئیات طرح اعاده اموال نامشروع مسوولان از روز گذشته در دستور کار نشست علنی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

در نشست علنی امروز مجلس نیز 10 ماده طرح مذکور به تصویب رسید و تنها دو ماده دیگر آن برای تصویب نهایی این طرح برای بررسی باقی مانده بود و در همین رابطه تعدادی از نمایندگان از جمله دو نماینده از آذربایجان غربی که نام« روح الله حضرت پور» و« جهانبخش محبی نیا» نیز در آن به چشم می خورد، در نامه ای به علی لاریجانی رئیس مجلس تقاضای مسکوت ماندن طرح اعاده اموال نامشروع مسوولان و به تصویب نرسیدن آن شده بودند.

انتهای پیام/61024/ن

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha