قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۸۴۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فضای مجازی میدان نبرد دشمنان علیه حجاب

مسؤول بسیج جامعه زنان استان سمنان گفت: دشمن در فضای مجازی نفوذ کرده است بطوریکه آرایش آن ها در این فضا یک آرایش جنگی است و یکی از میدان های نبرد دشمنان همین موضوع عفاف و حجاب است.

فضای مجازی میدان  نبرد دشمنان علیه حجاب

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عفت دیابی ، در خصوص فلسفه عفاف و حجاب گفت: رعایت عفاف و حجاب منجر به مصونیت زن در مقابل طمع ورزی هوس بازان و تامین سلامت روانی جامعه می شود.

مسؤول بسیج جامعه زنان استان سمنان با اشاره بر سخن امام علی(ع) ادامه داد: زن به مثابه جواهری گرانبها نیمی از جامعه را تشکیل داده است و مسؤولیت مهم تربیت نسل های آینده را بر عهده دارد لذا دین مبین اسلام از طریق حجاب موجبات مصونیت آنان را فراهم کرده است.

وی افزود: کشور ما یک کشور اسلامی است؛ اما متاسفانه وضع حجاب  مناسب  و در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست.

مسؤول بسیج جامعه زنان استان سمنان با اشاره بر نقش مؤثر دستگاه های اجرایی در عفاف و حجاب ادامه داد: همکاری دستگاه های متولی در بهبود عفاف و حجاب بانوان می تواند به بهتر شدن این وضعیت کمک بسزایی کند.

دیابی یکی از عوامل مهم کم رنگ شدن عفاف و حجاب را فضای مجازی دانست و خاطرنشان کرد: فضای مجازی همواره در زمینه های مختلف اعم از عفاف و حجاب قربانی می گیرد.

وی تصریح کرد: دشمن در فضای مجازی نفوذ کرده است بطوریکه آرایش آن ها در این فضا یک آرایش جنگی است و یکی از میدان های نبرد دشمنان همین موضوع عفاف و حجاب است.

مسؤول بسیج جامعه زنان استان سمنان گفت: دشمن پس از تلاش های مداوم خود فهمید که برای نابودی غیرت دینی باید حجاب و عفاف یک جامعه ی اسلامی را هدف قرار دهد و با شبهه افکنی در مسأله حجاب و طرح موضوع اجباری و اختیاری و سیاسی کردن آن این اصل مسلم قرآنی را زیر سوال برده است.

وی بیان داشت: همه اقشار جامعه باید خود را در مقابل مسئله عفاف و حجاب مسؤول بدانند و همه ی ارگان ها به خصوص آموزش و پروش و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باید برای بهبود این وضعیت تلاش کنند.

مسؤول بسیج جامعه زنان استان سمنان ادامه داد: مشکل سیاست گذاران ما این است که گاها در پیش روی در خط فرهنگ ناب محمدی و اسلامی دچار لغزش می شوند و متاسفانه جوانان این مملکت با سیاست های دوگانه و چندگانه مواجه هستند.

دیابی با اشاره بر اهمیت تاثیر خانواده در جامعه گفت: خداوند در آیات و سوره های مختلف نقش خانواده را در تربیت فرزندان به طور صریح بیان کرده است، بنابراین نقش خانواده در ایمان و تربیت اسلامی فرزندان بسیار حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: خانواده ها باید خود را مسؤول مستقیم تربیت فرزندان بدانند؛ گرچه نقش جامعه و محیط های آموزش غیرقابل اغماض است، اما فرزندان باید ابتدا در خانواده راه درست درست و مستقیم را پیدا کنند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha