قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۸۴۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جرج کلونی فیلم جدیدش را برای نتفلیکس می سازد

جرج کلونی قراردادی امضا کرده که بر اساس آن فیلم بر اساس رمان «صبح بخیر نیمه شب» نوشته لیلی بروکز دالتون کارگردانی کند و خودش هم در آن بازی کند. این فیلم سینمایی برای پخش از نتفلیکس ساخته می شود.

جرج کلونی فیلم جدیدش را برای نتفلیکس می سازد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آی سینما: جرج کلونی قراردادی امضا کرده که بر اساس آن فیلم بر اساس رمان «صبح بخیر نیمه شب» نوشته لیلی بروکز دالتون کارگردانی کند و خودش هم در آن بازی کند. این فیلم سینمایی برای پخش از نتفلیکس ساخته می شود.

مارک ال. اسمیت فیلمنامه را بر اساس رمان علمی -تخیلی بروکز دالتون می نویسد که بر اساس نظر منتقدان ادبی یکی از بهترین آثار منتشر شده در سال ۲۰۱۷ بود.

این داستان پسا آخرالزمانی درباره آگوستین (کلونی) یک دانشمند تنها در قطب شمال است و به شکل موازی ماجرای یک فضانورد درون یک سفینه فضایی در جو زمین هم دنبال می شود که قصد دارد به زمین برگردد. آگوستین تلاش می کند با این فضانورد ارتباط برقرار کند.

کلونی همراه با گرنت هسلو و دو کمپانی انانیموس کانتنت و سیندیکیت اینترتینمنت تهیه فیلم را بر عهده خواهد داشت و هنوز عنوان فیلم مشخص نشده است.

این نخستین فیلم سینمایی کلونی برای یک پخش کننده آنلاین و اولین همکاری او با نتفلیکس است. آخرین فیلمی که این سینماگر مشهور هالیوود کارگردانی کرد «سابربیکان» بود که در سال ۲۰۱۷ اکران شد. این نخستین حضور او به عنوان بازیگر در یک فیلم بعد از «هیولای پول» محصول ۲۰۱۶ خواهد بود.

9417

منبع ای سینما
ثبت نظرات
captcha