قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۸۳۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

 گوشی «لنووZ6 » با یک  باتری 4 هزار میلی آمپری عرضه خواهد شد

این روزها بسیاری از کاربران منتظر رونمایی نسخه ای جدید از گوشی لنوو Z6 هستند. درواقع کاربران منتظرند نسخه ای را دریافت کنند که قرار است ویژگی هایی متفاوت با نسخه های پیشین داشته باشد.

 گوشی «لنووZ6 » با یک  باتری 4 هزار میلی آمپری عرضه خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، این روزها بسیاری از کاربران منتظر رونمایی نسخه ای جدید از گوشی لنوو Z6 هستند. درواقع کاربران منتظرند نسخه ای را دریافت کنند که قرار است ویژگی هایی متفاوت با نسخه های پیشین داشته باشد.

شرکت لنوو در ماه آوریل Z6 Pro را معرفی کرد و بعد از عرضه نسخه Z6 Youth در ماه می مسیر خود را ادامه داد.

درواقع به نظر می رسد این کمپانی در نظر دارد خط تولید سری Z خود را ادامه دهد و به طور منظم اقدام به روزرسانی و ارائه نسخه های جدید از گوشی خود می کند. بر اساس گزارش های اولیه این گوشی جدید دارای اسنپدراگون 730 SoC  است و از باتری چهار هزار میلی آمپری نیز برخوردار است.

درواقع قرار است این باتری چهار هزار میلی آمپری از سیستم شارژ سریع 15 3.0 پشتیبانی کند و یک شارژر 18 واتی نیز در جعبه این محصول وجود دارد. این گوشی بسیار مشابه با Z6 Pro است که با یک شارژر 27 واتی کار می کند، اما فقط می تواند میزان شارژ 18 وات را پشتیبانی کند.

سازندگان این تلفن هوشمند وعده داده اند که با شارژ کامل، کاربران می توانند انتظار 395 ساعت زمان استفاده مستمر از گوشی، 38 ساعت زمان مکالمه مستمر با گوشی، 26 ساعت پخش ویدئو و 16 ساعت بازی را داشته باشند.

لنوو می گوید که اگر برای بازی عجله دارید بد نیست بدانید که بعد از 15 دقیقه شارژ شدن، 2 ساعت وقت بازی خواهید داشت. علاوه بر این، با استفاده از سیستم هوشمند صرفه جویی در انرژی، مصرف باتری در شب کمتر از 3 درصد خواهد بود.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha