قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۸۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جلسه 5 ساعته تاج با ارکان قضایی فدراسیون/ انتشار متن نامه رئیس فدراسیون به استاندارها

نشست مشترک طولانی مدت رییس فدراسیون با ارکان قضایی فدراسیون برگزار شد.

جلسه 5 ساعته تاج با ارکان قضایی فدراسیون/ انتشار متن نامه رئیس فدراسیون به استاندارها
در این جلسه که شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون، بهاروند -نایب رییس دوم و رییس سازمان لیگ، تورک رییس کمیته اخلاق، حسن زاده ،رییس کمیته انضباطی، فغانپور مسئول امور حقوقی و قراردادها، صالحی رییس کمیته استیناف، براتی رییس کمیته حقوقی و تدوین مقررات و حمیسی رییس حراست فدراسیون فوتبال برگزار شد، زوایای پیدا و پنهان انضباطی مربوط به برگزاری مسابقات در فصل گذشته مورد بررسی حاضران قرار گرفت.

تحلیل برخی رفتارها و کنش و واکنش های بازیکنان،مربیان و گروهی از تماشاگران در فصل گذشته و تاکید بر برخورد قاطع با هرگونه رفتار تنش زا در فصل جدید از دیگر بخش های این جلسه 5 ساعته در دفتر ریاست فدراسیون فوتبال بود. همچنین مقرر شد پیگیری موضوع استانداردسازی وضعیت ورزشگاه های تیم های حاضر در لیگ برتر بر اساس الزامات موجود و قوانین مصرح با جدیت دنبال شود.

 

گفتنی است، رییس فدراسیون فوتبال،روز پنجشنبه گذشته با ارسال نامه ای به استاندارهای اصفهان، آذربایجان شرقی، کرمان، خوزستان، بوشهر، تهران و خراسان رضوی خواهان آماده سازی شرایط ورزشگاه ها شده بود.


در این نامه آمده است :
سازمان لیگ در راستای اجرای منویات و مصوبات شورای امنیت کشور و همچنین قوانین صدور مجوز حرفه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا درنظر دارد در فصل پیش رو لیگ برتر فوتبال از برگزاری مسابقات در ورزشگاه هایی که فاقد استانداردهای اولیه ایمنی و امنیتی اعم از (استادیوم های فاقد بلیت فروشی الکترونیکی، شماره گذاری صندلی، دوربین های مداربسته و خدمات رفاهی تماشاگران) هستند، خودداری و باشگاه های لیگ برتری استان مربوطه باید تا تیرماه سال جاری نسبت به رفع درخواست های شورای امنیت کشور اقدام کنند. بدیهی است در غیر این صورت باشگاه ها ملزم به معرفی ورزشگاه ثالث با امکانات مشروحه فوق در آن استان و یا استان های هم جوار بوده و از سازمان لیگ فوتبال مجوز برگزاری مسابقه اخذ کنند.

همچنین حیدر بهاروند -رییس سازمان لیگ هم در نامه ای جداگانه به باشگاهها اعلام کرد پیرو مصوبه اخیر شورای امنیت ملی کشور و الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا در سیستم مجوز حرفه ای ، ضروری است که ورزشگاه های میزبان مسابقات لیگ برتر کشور به تجهیزات لازم جهت کنترل نظم عمومی و تضمین ایمنی و امنیت مجهز شوند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha