قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۸۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تغییراتی مهیج در به روزرسانی «وان پلاس 6» و «6T» نسخه بتا / از بهبود اعلان های آب و هوا تا ارتقاء رابط کاربری

گوشی های وان پلاس 6 و 6T به روزرسانی جدید نسخه بتا موسوم به "OxygenOS Open Beta" را دریافت کرده اند که شامل تغییراتی چشمگیر است.

تغییراتی مهیج در به روزرسانی «وان پلاس 6» و «6T» نسخه بتا / از بهبود اعلان های آب و هوا تا ارتقاء رابط کاربری

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، گوشی های وان پلاس 6 و 6T به روزرسانی جدید نسخه بتا موسوم به "OxygenOS Open Beta" را دریافت کرده اند که شامل تغییراتی چشمگیر است.

در این به روزرسانی  جدید شاهد برنامه های جدید صفحه نمایش، اعلانهای آب و هوا و برنامه های کاربردی هستیم .

بیش از یک هفته پیش، وان پلاس نسخه های OxygenOSو Open Beta 20 و 12 را برای وان پلاس 6 و6T به ترتیب به نمایش گذاشت. این به روزرسانی بیش از هرچیز به خاطر به روزرسانی های امنیتی خود مهم ارزیابی شد. اکنون نسخه بتای جدید برای این دو گوشی شامل برنامه های بهبود مدیریت وضعیت آب و هوا و بهبود جستجوی مخاطبین در برنامه تلفن همراه است.

افزون بر این، این نسخه بتا به روز رسانی ویژه ای برای رفع برخی از اشکالات عمومی دارد و پیمایش برای تغییر بین صفحات نیز بهبود یافته است. بهینه سازی رابط کاربری نیز به شما این امکان را می دهد که از این برنامه به شکلی دقیق تر استفاده کنید. جلوه های انیمیشنی این گوشی ها نیز در هنگام تغییر بین صفحات بهبود یافته است. در کنار همه این موارد، کاربران به سهولت به جستجو بین مخاطبین می پردازند. پاسخهای سریع گوشی نیز بهینه سازی شده و پشتیبانی از ویرایش واکنش سریع نیز ارتقا یافته است. البته همه به روزرسانی های مذکور تنها در شرایطی در دسترس خواهد بود که گوشی خود را به نسخه بتای جدید به روزرسانی کنید.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha