قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۸۱۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

همسر تونی بلر تهیه کننده اجرایی یک فیلم می شود

شری بلر، همسر تونی بلر نخست وزیر سابق بریتانیا برای نخستین بار قراردادی را به عنوان تهیه کننده اجرایی برای یک فیلم سینمایی امضا کرد.

همسر تونی بلر تهیه کننده اجرایی یک فیلم می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، شری بلر، همسر تونی بلر نخست وزیر سابق بریتانیا برای نخستین بار قراردادی را به عنوان تهیه کننده اجرایی برای یک فیلم سینمایی امضا کرد.

شری بلر، همسر تونی بلر، نخست وزیر سابق بریتانیا، تهیه کننده اجرایی فیلمی با عنوان «ستون سنگی» شد این فیلم را کمپانی جو جکانترتینمنت تولید می کند.

شری بلر در بیانیه ای گفت: «داستان هایی مانند «ستون سنگی» می توانند درک مردم را تغییر دهند، تعاملات را بیشتر کنند و در نهایت به تغییر اوضاع موجود در جهان کمک کنند.»

این فیلم که جان دیری تهیه کنندگی و کارگردانی آن را برعهده دارد، لوکیشن فیلمبرداری اش در اسراییل و نیویورک است. هیو بونویل بازیگر «دانتون ابی» از بازیگران این فیلم است.

فیلم«ستون سنگی» داستان گزارشگر جنگی مجله تایم باب هستینگ را روایت می کند که وقتی به بیت المقدس فرستاده می شود، به رستگاری می رسد. او وقتی دارد داستان زندگی سه پسر از ادیان مختلف را که از طریق فوتبال به هم پیوسته شده اند، دنبال می کند به درک جدیدی از زندگی می رسد.

خبر حضور شری بلر در این پروژه و به ویژه بیانیه او موجب شد تا منتقدان یادآور نقش موثر همسر او تونی بلر در تهاجم فاجعه بار به عراق شوند که زندگی صدها هزار نفر را نابود کرد، خاورمیانه را به آشوب کشید و از نظر بسیاری به طور غیرمستقیم به شکل گیری داعش منجر شد. تحقیقاتی که بریتانیا در سال ۲۰۱۶ درباره عراق انجام داد نشان داد که این حمله غیرقابل توجیه و غیرضروری بود.

هالیوود ریپورتر

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha