قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۸۰۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بلومبرگ: ترامپ به طور مخفیانه درباره خروج از پیمان دفاعی با ژاپن صحبت کرده

پایگاه خبری بلومبرگ گزارش کرده است که دونالد ترامپ اخیراً به طور مخفیانه درباره خروج از پیمان دفاعی با ژاپن صحبت کرده است زیرا معتقد است که این پیمان که بعد از جنگ جهانی صورت گرفته، در خصوص آمریکا عادلانه تنظیم نشده است.

بلومبرگ: ترامپ به طور مخفیانه درباره خروج از پیمان دفاعی با ژاپن صحبت کرده

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، پایگاه خبری بلومبرگ گزارش کرده است که دونالد ترامپ اخیراً به طور مخفیانه درباره خروج از پیمان دفاعی با ژاپن صحبت کرده است زیرا معتقد است که این پیمان که بعد از جنگ جهانی صورت گرفته، در خصوص آمریکا عادلانه تنظیم نشده است.

بلومبرگ دلیل این اقدام دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا را دیدگاه او درباره ناعادلانه بودن این پیمان درخصوص واشنگتن عنوان کرده است.

بلومبرگ به نقل از منابع آگاه به این موضوع نوشته است، با این حال ترامپ هنوز در این راستا گامی برنداشته و چنین اقدامی بسیار نامحتمل به نظر می رسد.

بر اساس این گزارش، رئیس جمهوری آمریکا بر این باور است که این پیمان که بیش از شش دهه قدمت دارد، پیمانی یک طرفه و علیه منافع آمریکا است زیرا به موجب آن ارتش ژاپن هیچ الزامی برای کمک به دفاع از آمریکا ندارد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، این رئیسجمهوری همچنین درباره پیگیری جبران خسارت انتقال پایگاه نظامی آمریکا در اوکیناوا صحبت کرده است.

این گزارش در حالی منتشر شده است که ترامپ درگیر دستور کار "اول آمریکا" است که خواستار توافق دوطرفه در سیاست خارجی و تجارت بین المللی است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha