قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۸۰۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرماندهی انتظامی اردستان خبر داد:

کشف قابل توجهی مواد مخدر و روانگردان در اردستان

اردستان- فرماندهی انتظامی اردستان گفت: با بازرسی از یک خودرو مقدار قابل توجهی مواد مخدر و روانگردان از نوع هروئین و شیشه در اردستان کشف شد.

کشف قابل توجهی مواد مخدر و روانگردان در اردستان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ غلامرضا هاشمی زاده صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده از طرف مرکز فرماندهی و کنترل انتظامی اردستان به تمامی یگان های تابعه اعلام شد.

وی افزود: در این راستا ماموران پلیس مواد مخدر اردستان موفق به شناسایی یکی از خرده فروشان غیر بومی مواد مخدر در اردستان شدند.

فرماندهی انتظامی اردستان گفت: پلیس مواد مخدر انتظامی اردستان با هماهنگی مقام قضایی و با همکاری ماموران انتظامی و پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان اردستان در یک عملیات غافلگیرانه و با شلیک گلوله به یکی از چرخ های خودرو، وی را متوقف و دستگیر کردند.

سرهنگ غلامرضایی افزود: با بازرسی از خودرو مذکور مقدار قابل توجهی مواد مخدر و روان گردان از نوع هروئین و شیشه کشف شد و متهم به همراه پرونده و مواد کشف شده تحویل مقام های قضائی شدند.

وی افزود: با همکاری مردم اردستان مجرمان دیگر فرصتی برای انجام اعمال مجرمانه خود ندارند و با شدت با آنها برخورد خواهد شد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha