قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۷۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ساخت 4 خانه بهداشت در گلستان توسط نیکوکار تهرانی

قائم مقام مجمع خیرین سلامت کشور از ساخت چهار خانه بهداشت در مناطق زلزله زده گلستان توسط یکی از خیرین تهرانی خبر داد.

ساخت 4 خانه بهداشت در گلستان توسط نیکوکار تهرانی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سیدعباس پورهاشمی امروز در گنبدکاووس با اشاره به اینکه اقدام آقای شهرکی در ایجاد بانک امانات تجهیزات پزشکی و ارسال آن به 31 استان یک اقدام بدیع و نو بود، اظهار کرد: ما برای تجلیل و تقدیر از این حرکت شایسته به گنبدکاووس آمدیم تا از نزدیک به این نیکوکار گنبدی خداقوت بگوئیم.

وی با بیان اینکه از شما رسانه ها می خواهیم این اقدامات خیر را تا می توانید در سطح کشور به صورت پررنگ انعکاس دهید، افزود: تردید نداشته باشید که اگر مردم بدانند می توانند اینگونه با ابتکار و نوآوری مشکلات بسیاری از همنوعان دیگر خود را حل کنند از این رویه استقبال می کنند.

قام مقام مجمع خیرین سلامت کشور با تاکید بر اینکه ایجاد بانک امانات تجهیزات پزشکی باید به یک پویش ملی در سطح کشور تبدیل شود، خاطرنشان کرد: باید این اتفاق در همه شهرها و مناطق کشور رخ داده و در هر بخشی از کشور که مراجعه کنیم شاهد ایجاد این بانک امانات باشیم.

پورهاشمی با اشاره به اینکه از روز نخست طرح این ابتکار توسط نیکوکار گنبدی پیگیر این اقدام شایسته بودیم، ادامه داد: پس از این اقدام آقای شهرکی در گنبدکاووس چندین خیر بزرگ در استان های دیگر خواهان ادامه دادن راه این بزرگوار بودند که آنها را برای این امر راهنمایی کردیم.

وی با اشاره به اینکه این اقدامات نیکو و خداپسندانه خیرین گنبدی از سوی مردم ایران اسلامی بدون پاسخ نخواهند ماند، تصریح کرد: به طور مثال در همین چند هفته پیش یکی از خیرین بزرگ تهرانی آمادگی خود را برای ساخت چهار خانه بهداشت در مناطق سیل زده استان گلستان اعلام کرده است.

انتهای پیام/83014

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha