قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۷۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

احتمال غیبت قهرمان پارالمپیک لندن و ریو در مسابقات جهانی ۲۰۱۹

قهرمان پارالمپیک لندن و ریو در رشته پرتاب نیزه، از احتمال عدم حضورش در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ امارات خبر داد.

احتمال غیبت قهرمان پارالمپیک لندن و ریو در مسابقات جهانی ۲۰۱۹

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد خالوندی ، به برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی طی هفته آینده اشاره کرد و گفت: به دلیل برخی مسائل شخصی و مصدومیت، در مسابقات انتخابی شرکت نمی کنم و احتمالاً در مسابقات جهانی هم که اوایل پاییز در دبی برگزار می شود حضور نخواهم یافت.

وی گفت: نزدیک به یک سال است از مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا بازگشته ام، اما در این مدت فدراسیون حتی یک بار سراغم را نگرفته است.

وی با بیان اینکه مسئولان فدراسیون از نظر مالی حمایت چندانی از ملی پوشان معلول ندارند، تصریح کرد: چون ملی پوش هستیم، خیلی ها فکر می کنند روی گنج نشسته ایم و کمک های آنچنانی به ما می شود، اما واقعیت چیز دیگری است. از سه سال پیش که از مسابقات پارالمپیک ریو بازگشته ام کل حقوقی که فدراسیون در این ۲-۳ سال به من داده حدود ۲۰ میلیون تومان بوده است.

خالوندی افزود: ماهانه مبلغ ۹۶۰ هزار تومان از فدراسیون حقوق می گیرم که این میزان حقوق به هیچ عنوان کفاف یک خانواده چهار نفره را نمی دهد و بیشتر صرف هزینه های جانبی که برای رشته ام می کنم، می شود.

وی تاکید کرد: ورزشکاران معلول به واسطه شرایط جسمی که دارند نمی توانند همانند دیگر ورزشکاران در کنار رشته حرفه ای خود به دنبال شغل دیگری باشند، برای همین نیازمند حمایت های مالی بیشتری از سوی مسئولان هستند.

این ملی پوش کرمانشاهی تاکید کرد: در بخشنامه ای هم که برای اشتغال ورزشکاران مدال آور معلول آمده، استخدامی فقط شامل فرزندان این ورزشکاران می شود و خود ورزشکار که سرپرست خانواده است نمی تواند از این قانون استفاده کند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha