قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۷۶۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تفتیان در انتظار جلسه سازمان تیم های ملی

دبیر فدراسیون دوومیدانی می گوید که قرار است تفتیان تمام برنامه های خود را تا مسابقات جهانی مکتوب به ما ارائه دهد تا در جلسه سازمان تیم های ملی مطرح و برای آن ها تصمیم گرفته شود.

تفتیان در انتظار جلسه سازمان تیم های ملی

حسن تفتیان که به گفته خود با ثبت رکورد ۱۰.۰۹ در دوی ۱۰۰ متر رقابت های بین المللی تهران توانسته ورودی مسابقات جهانی را کسب کند، نسبت به برگزار نشدن اردوها و نداشتن مربی گلایه هایی داشت. هرچند که رئیس فدراسیون پیگیری تمامی برنامه های این ورزشکار را به عهده دبیر فدراسیون گذاشته بود اما اکنون هاشم صیامی از مطرح شدن این برنامه ها در جلسه سازمان تیم های ملی خبر داده و تصمیم گیری در مورد آن ها را به آن جلسه موکول می کند؛ جلسه ای که به گفته دبیر فدراسیون قرار است بعد از آمدن رئیس فدراسیون از سفر سوئیس در اسرع وقت انجام شود.

هاشم صیامی ، در مورد پیگیری برنامه های تفتیان اظهار کرد: دو روز گذشته با تفتیان در آفتاب انقلاب جلسه داشتم. حسن موضوعاتی را مطرح کرد، قرار شد تمام برنامه های خود را تا جهانی مکتوب به ما ارائه دهد تا فدراسیون در جلسه سازمان تیم های ملی آنها را مطرح کند و برای برنامه ها تصمیم گرفته شود. تفتیان بحث مسابقات خارج از کشور را مطرح کرده که نیاز به هماهنگی با وزرات دارد.

دبیر فدراسیون دوومیدانی ادامه داد: تفتیان در قهرمانی آسیا آسیب دیدگی پیدا کرد که حدود یک ماهی تحت نظر دکتر اردیبهشت بود. اکنون شرایط او خوب است و تمریناتش را آغاز کرده است و فدراسیون هم اعلام آمادگی کرده که با توجه به شرایط فعلی کشور شرایط نسبتاً خوبی را برای او فراهم کند تا تمریناتش را ادامه دهد.

او در خصوص مربی فرانسوی تفتیان گفت: تفتیان به صورت مکاتبه ای با مربی فرانسوی خود در ارتباط است، اما اینکه شرایط حضور در اردوهای خارج از کشور برایش مهیا شود بستگی به نظر سازمان تیم های ملی دارد که ببینیم چه می شود.

صیامی در پاسخ به این سوال که همین مکاتبه اینترنتی نیز هزینه هایی را در پی خواهد داشت آیا فدراسیون پرداخت می کند گفت: فدراسیون چیزی را که تعهد بدهد حتماً پرداخت می کند. در حال حاضر که قرار شده برنامه هایش را به ما بدهد تا در سازمان تیم های ملی مطرح کنیم و برابر دستورالعمل فعلی فدراسیون و برنامه های فدراسیون شرایط را برای او فراهم می کنیم. نمی توانم اکنون فی البداهه چیزی بگویم.

دبیر فدراسیون دوومیدانی در مورد آغاز اردوهای تفتیان با توجه به نزدیکی مسابقات جهانی اظهار کرد: اردوهای تفتیان در آفتاب انقلاب در حال انجام است. خوشبختانه تفتیان از ورزشکارانی است که فدراسیون همیشه از او حمایت کرده، از نظر ما ورزشکار لایق و شایسته ای است و فدراسیون هم حتماً در کنارش است و به او کمک می کند تا حداکثر شرایط مناسب را با توجه به شرایط فعلی کشور برای او فراهم کند.

او در مورد موضوع مربی تفتیان گفت: تفتیان دو مربی به نام های خسروی و چراغی مربی بدنساز دارد که در کنار او هستند. او قبل از قهرمانی آسیا هم با این دو نفر کار می کرد. در حال حاضر هم مشکلی ندارند و گفتیم هم چراغی و هم خسروی تا قهرمانی جهان در کنار او باشند.

صیامی در پاسخ به این سوال که آیا هزینه های این دو مربی از سوی فدراسیون پرداخت می شود خاطرنشان کرد: بله این دو مربی که تاکنون حقوق خود را گرفته اند. تفتیان هیچ مشکلی بابت هزینه های این دو مربی خود ندارد.

دبیر فدراسیون دوومیدانی در مورد زمان برگزاری جلسه سازمان تیم های ملی و تعداد نفرات حاضر در این سازمان با توجه به حذف برخی نفرات گفت: منتظریم تفتیان برنامه خود را بدهد، کیهانی هم از سفر بیاید تا در اسرع وقت این جلسه برگزار شود. هرچند که سپهرزاد و ربانی مدتی است در این جلسات نیستند اما در حال حاضر در جلسه سازمان تیم های ملی ۷ نفر حضور دارند. مجید کیهانی رئیس فدراسیون، پریسا بهزادی نایب رئیس فدراسیون، حسین شایان، علی رحمانی، حمید فردین پور، تیمور غیاثی و خود من اعضای این سازمان هستیم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha