قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۷۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شکست معامله قرن حتمی است

عضو مجلس سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه ملت فلسطین، ملتی دارای رسالت و هدف است، گفت: به دنبال شکست های گذشته دشمن، معامله قرن نیز شکست می خورد و اسرائیل از صحنه روزگار محور می شود.

شکست معامله قرن حتمی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، داود شهاب دوشنبه شب در دومین همایش بزرگ «شباب المقاومت» که در سالن همایش های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد، طی سخنانی اظهار کرد: ترامپ امروز با معامله قرن می خواهد به ملت ها مسلط شود اما باید بداند که زمان تسلط به پایان رسیده و اگر چند نفر از این امت با آن ها همراه شده اند به معنای همراهی امت اسلام با او نیست.

وی اضافه کرد: جوانان امت اسلام مسؤولیت های خود را می دانند و مقابل دشمن ایستادگی خواهند کرد همانطور که جوانان فلسطینی خواب را از دشمن گرفته اند.

عضو مجلس سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین خاطرنشان کرد: پشت ملت فلسطین به جبهه مقاومت گرم است، جبهه ای که به جوانانی آگاه اتکا دارد به همین علت توطئه دشمن از بین بردن آگاهی جوانان است و ما باید در جبهه مقابل به دنبال تقویت این آگاهی باشیم.

وی از نزدیکی شدن به زمان برگزاری کنفرانس منامه علیه ملت فلسطین یاد کرد و گفت: آن ها می خواستند که این کنفرانس تاثیرگذار باشد اما به برکت موضع گیری های ملل اسلامی دشمن نتوانست به هدف اصلی خود برسد.

داوود شهاب با بیان اینکه ملت فلسطین، ملتی دارای رسالت و هدف است، تصریح کرد: دشمن امت اسلامی را هدف قرار داده است به همین علت فشار به ایران فشار به امت اسلامی است.

وی ادامه داد: با وجود دشمنی های مستمر دشمن، امروز آگاهی جوانان و ملل مسلمان نسبت به گذشته بیشتر شده است و امت اسلام همچنان در مسیر درست حرکت می کند و توطئه های دشمن به شکست می انجامد چراکه ملت مسلمان ملتی متمدن هستند و به دنبال شکست های گذشته دشمن، معامله قرن نیز شکست می خورد و اسرائیل از صحنه روزگار محور می شود.

انتهای پیام/78023*30

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha