پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۷۵۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

گسترش عدالت بزرگترین خدمت به جامعه بشریت/مبارزه با فساد درون سازمانی و برون سازمانی اولویت دستگاه قضایی

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: وظیفه همه ماست تا برای گسترش عدالت در جامعه تلاش کنیم و این بزرگترین خدمت به جامعه بشریت است.

گسترش عدالت بزرگترین خدمت به جامعه بشریت/مبارزه با فساد درون سازمانی و برون سازمانی اولویت دستگاه قضایی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل، به نقل از روابط عمومی دادگستری اردبیل، ناصر عتباتی در نشست با کانون وکلای دادگستری به مناسبت هفته قوه قضائیه هدف از برگزاری چنین نشست را شناسایی و تقویت نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف بیان کرد و گفت: وظیفه همه ماست تا برای گسترش عدالت در جامعه تلاش کنیم و این بزرگترین خدمت به جامعه بشریت است.

وی افزود: هر زمان که توانستیم در جامعه اجرای عدالت کنیم و حقیقتی را آشکار نماییم بی شک رضایت مندی و احساس خوشایندی در درون ما ایجاد می شود و یقیناً این امر نشان از حقانیت واژه عدالت دارد.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان داشت: باید با هم فکری، تعامل، تبادل اطلاعات و همکاری مابین دستگاه قضایی، وکلاء و کارشناسان برای تحقق هر چه بیشتر عدالت در جامعه برنامه ریزی شود.

وی افزود: در همین راستا  تشکیل کمیته های فنی در حوزهای مدیریت پرونده ها از حیث کنترل ورود و کاهش وقوع جرائم در شورای معاونان دادگستری استان در دستور کار قرار داده شده و برای آن برنامه ریزی شده است که در این خصوص دادگستری استان از نظرات کارشناسان استقبال می کند.

عتباتی در ادامه بر لزوم بهره مندی از ظرفیت سیستم ابلاغ الکترونیکی اوراق قضایی تأکید نمود و بیان کرد: در این خصوص در سال گذشته 80درصد اوراق قضایی از طریق این سامانه ابلاغ شده و بازنگری در بحث اتقان آراء و صدور آرای دقیق و علمی به طوری که مورد استفاده در محافل علمی قرار گیرد از دیگر برنامه های دستگاه قضایی استان است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل تصریح کرد: مبارزه با فساد درون سازمانی و برون سازمانی از دیگر اولویت های اساسی دستگاه قضایی استان است که در راستای صیانت از جامعه پاک دست کارکنان، وکلاء و کارشناسان با متخلفان به صورت جدی برخورد می شود. بحث و تبادل نظر در خصوص رفع برخی از موانع و مشکلات و نحوه گسترش همکاری های قانونی از دیگر موضوعات این جلسه بود.

انتهای پیام/3463/**

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha