قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۷۵۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فلسطین آماده سرنگون کردن معامله قرن است

عضو دفتر سیاسی حماس گفت: ملت فلسطین آماده سرنگون کردن معامله قرن است چراکه امروز بیشتر از هر زمان دیگری به بهانه معامله قرن کشورهای اسلامی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و مقابل ظلم ظالمان بسیج شده اند.

فلسطین آماده سرنگون کردن معامله قرن است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، اسامه حمدان دوشنبه شب در دومین همایش بزرگ «شباب المقاومت» که در سالن همایش های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد، با بیان اینکه معامله قرن معامله ای صهیونیستی آمریکایی برای تسلط بر جهان اسلام است، اظهار کرد: برخی در امت ما وابسته به دنیا هستند به همین علت از این معامله حمایت می کنند تا به مقام و پول برسند که در این همایش ما به آن ها می گوییم ملت فلسطین آماده سرنگون کردن معامله قرن است چراکه امروز بیشتر از هر زمان دیگری به بهانه معامله قرن کشورهای اسلامی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و مقابل ظلم ظالمان بسیج شده اند.

وی اضافه کرد: افراد ناآگاه بدانند که روزی حسرت موقعیت های فعلی را خواهند خورد چراکه ملت فلسطین هیچگاه خط خود را نفروخته  و نخواهد فروخت و همچنان در مسیر مقاومت گام برخواهد داشت.

عضو دفتر سیاسی حماس خاطرنشان کرد: ما در بهترین شرایط هستیم و دشمن از حمله به ما می ترسد چراکه ما نسبت به گذشته پیشرفت های بسیاری داشته ایم.

وی از اشغال جنوب لبنان توسط اسرائیلی ها یاد کرد و گفت: این مناطق را بازپس گیری کرده و قدرت خود را به رژیم صهیونیستی نشان داده ایم و بازهم در صورت نیاز می توانیم درس بزرگی به آن ها بدهیم.

انتهای پیام/78023*40

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha