قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۷۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شیخ عیسی قاسم: دولت ترامپ دولت شیطان است

رهبر شیعیان بحرین دولت ترامپ را دولت شیطانی خواند و گفت: جبهه استکباری در باطن خود هیچ چیزی ندارد و فقط داد و فریاد می کند درحالی که جبهه مقاومت تاکنون در کشورهای مختلف به پیروزی های مختلفی دست یافته است و جایگاه جبهه پیروان حق با کفاران قابل مقایسه نیست.

شیخ عیسی قاسم: دولت ترامپ دولت شیطان است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آیت الله شیخ عیسی قاسم دوشنبه شب در دومین همایش بزرگ «شباب المقاومت» که در سالن همایش های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد، با بیان اینکه قتل در اسلام بزرگ ترین گناه است، اظهار کرد: هر کاری که موجب قتلی گناهی بزرگی است اما قتلی که برای رضای خداوند متعال و احیای دین باشد گاهی مورد تاکید قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی کاری که موجب احیای زندگی مردم شود بسیار لازم است، تصریح کرد: اگر با کفر مبارزه نکنیم زندگی خود را نابود کرده ایم چراکه آن ها درخت زندگی انسان ها را از بین می برند بخاطر همین می گویند که فرد کافر باید در شرایط خاصی کشته شود.

رهبر شیعیان بحرین با اشاره به آیاتی از قرآن کریم خاطرنشان کرد: در دین ما شوق به شهادت بسیار مورد تاکید قرار گرفته و کشتن کفار در شرایط خاص در روایات مختلفی آورده شده است.

وی ادامه داد: انسان از جنگیدن و کشتن فراری است و این فطرت انسان است اما گاهی قتالی خاص که احیای زندگی انسان ها را به دنبال دارد نیاز است که این همان جنگیدن در مسیر دین و حاکمیت الهی برای رفع ظلم ظالمان است.

شیخ عیسی قاسم یادآور شد: بر اساس آیات قرآن کریم ما باید خود را آماده کنیم تا با این آمادگی دشمنان خدا را بترسانیم، این آمادگی قوت و نیرو نکته بسیار مهمی است چراکه دشمنان خداوند نیز همیشه درحال آمادگی هستند و ما نیز باید آماده باشیم؛ آن ها به دنبال ظلم در زمین هستند و در نقطه مقابل ما وظیفه حمایت از مظلومان را داریم.

وی با تاکید بر اینکه جنگ میان حق و باطل همیشه بوده است، تصریح کرد: اگر در مسیر خداوند متعال جهاد نشود توسط نیروهای شیطان محیط زندگی انسان مورد تهدید قرار می گیرد به همین علت ما دشمن دشمنان انسانیت، عدالت، محبت و دشمن هر کسی که با خداوند متعال دشمنی می کند، هستیم و در این مسیر به شهادت و جهاد عشق می ورزیم.

شیخ عیسی قاسم دولت ترامپ را دولت شیطانی خواند و گفت: جبهه استکباری در باطن خود هیچ چیزی ندارد و فقط داد و فریاد می کند درحالی که جبهه مقاومت تاکنون در کشورهای مختلف به پیروزی های مختلفی دست یافته است و جایگاه جبهه پیروان حق با کفار قابل مقایسه نیست.

وی با بیان اینکه معامله قرن یک معامله استکباری است، مطرح کرد: در این معامله باید همه چیز خود را بدانیم چراکه ما در این معامله باید دست خدا را رها کرده و دست ترامپ را بگیریم و این ننگ بزرگی است به همین علت باید بیشتر دقت کنیم و آماده باشیم تا ننگ نپذیریم.

شیخ عیسی قاسم اضافه کرد: اگر صبر کنیم و تن به ذلت این معامله ندهیم رسیدن به نصرت الهی حتمی خواهد بود، درحالی که اگر این معامله را بپذیریم هیچ تضمینی برای آینده نخواهیم داشت.

وی یادآور شد: اگر فهمیدیم جهاد در راه خدا برای ما مفید است به دنبال آن می رویم و دیگر کسی را مشاهده نخواهیم کرد که در مقابل حق عقب نشینی کند اما اگر متوجه اهمیت این جهاد نباشیم در آینده نتیجه این بی توجهی را خواهیم دید.

این چهره جبهه مقاومت با بیان اینکه معامله قرن همان دین فروشی است، مطرح کرد: هیچ مسلمان عاقلی دست خدا را رها نمی کند تا دست شیطانی را بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری کنفرانس منامه در بحرین برای ما خجالت آور است که امیدواریم با موضع گیری های مناسب مسلمانان و کشورهای اسلامی مقابل این معامله قرن بایستیم و حریت، آزادگی، و عبودیت خداوند متعال را برای خود حفظ کنیم.

عیسی قاسم معامله قرن را یک امتحان دانست و گفت: ما هیچگاه حریت خود را نمی فروشیم و مقابل ترامپ خم نمی شویم و تنها راه مقابله با معامله قرن مقاومت است.

وی با بیان اینکه مقاومت یکی از آموزه های مقدس اسلام و دفاع از آزادگی ملل اسلامی است، مطرح کرد: ما باید از مردم فلسطین حمایت کنیم و این مقاومت برای هر ذره از خاک اسلام و برای هر فرد مسلمان لازم و ضروری است، مقابله با کشورهای استکباری از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی تا رسیدن به استقلال کامل و پیروزی باید دنبال شود.

عیسی قاسم با تاکید بر اینکه شهادت و جهاد ما برای امت و زمین خاصی نیست، مطرح کرد: مقاومت برای سعادت انسان هاست و به افراد خاصی محدود نمی شود؛ همه عالم باید بفهمند که ما به هیچ کسی تجاوز نمی کنیم چراکه به دنبال عزت، کرامت و شرف هستیم و به اذیت و آزار هیچ امتی راضی نیستیم چراکه اسلام به ما درس عزت و کرامت را داده است.
انتهای پیام/78023*40

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha