قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۷۵۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حضور 15 بسکتبالیست در اردوی تیم ملی بسکتبال جوانان 2020

سخنگوی هیأت بسکتبال مازندران گفت: ۱۵ بسکتبالیست جوان دعوت شده به اردوی تیم ملی بسکتبال جوانان 2020 از سوم تا ششم تیر امسال در استان در حال برگزاری است.

حضور 15 بسکتبالیست در اردوی تیم ملی بسکتبال جوانان 2020

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدامین اصالت در شهرستان آمل، با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی بسکتبال جوانان در مازندران، اظهار کرد: اردوی تیم ملی بسکتبال جوانان ۲۰۲۰ ایران به میزبانی مجموعه ورزشی کاله در شهرستان بابل در حال برگزاری است.

وی افزود: در این مرحله از اردوی تیم ملی 15 ورزشکار حضور دارند و تمرینات از بعدازظهر روز دوشنبه سوم تیر ماه آغاز شده و تا عصر روز پنج شنبه ششم تیر امسال ادامه دارد.

سخنگوی هیأت بسکتبال مازندران با بیان اینکه 6 بسکتبالیست از باشگاه کوچین در این اردوی آماده سازی حضور دارند، یادآور شد: پارسا فلاح بسکتبالیست آملی با جلب نظر کادر فنی در این اردوی حاضر است و توانمندی های خود را به نمایش می گذارد.

این مسؤول با اعلام اینکه محمدرضا نوری مربی نام آشنای مازندرانی و اهل شهرستان بابل در رأس کادر فنی به عنوان سرمربی هدایت تمرینات ورزشکاران را عهده دار است، گفت: در کادر فنی این تیم مجید کرم علی ناظر به عنوان سرپرست، علی محمد خان محمدی به عنوان مربی، سینا اسفندیارپور به عنوان آنالیزور و آرمین سلیمان زاده به عنوان بدنساز تلاش دارند.

انتهای پیام/86012/ع

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha