قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۷۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برای ترویج فرهنگ نماز و قرآن بودجه تخصیص داده شود

امام جمعه دیر گفت: اگر بناست در جامعه فضایی معنوی و قرآنی ایجاد شود و در راستای ترویج اقامه نماز قدم برداریم ، همان طور که برای سایر برنامه ها بودجه در نظر می گیرند باید برای این مهم نیز اعتباری در نظر گرفته شود.

برای ترویج فرهنگ نماز و قرآن بودجه تخصیص داده شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شهرستان دیر، حجت الاسلام سیدعلی حسینی عصر امروز در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر با بیان اینکه بدبختی امت اسلامی به خاطر فاصله گرفتن از قرآن است، اظهار داشت:رویکرد استاندار بوشهر به مسائل قرآنی را به فال نیک می گیریم و امیدواریم تداوم داشته باشد.

امام جمعه دیر با تأکید بر اینکه در پرتو عمل به امر به معروف و نهی از منکر دیگر احکام الهی نیز عملیاتی می شود، افزود: توجه به مسائل مهم جامعه نباید به معنای به فراموشی سپردن سایر احکام الهی که مورد بی توجهی قرار گرفته است، باشد.

وی با بیان اینکه بهترین راه ترویج نماز در جامعه از طریق عملی است، ادامه داد: کار فرهنگی به دو عنصر پول و اخلاص نیازمند است و  اگر بناست در جامعه فضایی معنوی و قرآنی ایجاد شود و در راستای ترویج  اقامه نماز قدم برداریم ، همان طور که برای سایر برنامه ها بودجه در نظر می گیرند باید برای این مهم نیز اعتباری در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha