قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۷۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امام جمعه مشهد:

وقتی قوه قضاییه در مقابل جرم موضع می گیرد، مردم امیدوار می شوند

مشهد-امام جمعه مشهد گفت:وقتی قوه قضاییه در مقابل جرم موضع می گیرد، مردم امیدوار می شوند و اعتماد می کنند

وقتی قوه قضاییه در مقابل جرم موضع می گیرد، مردم امیدوار می شوند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آیت الله سید احمد علم الهدی عصر دو شنبه در دیدار با مسؤولان قضائی خراسان رضوی به مناسبت هفته قوه قضائیه اظهار کرد: قوه قضائیه باید در مقابل مطلق انحرافات و جرم هایی که در کشور صورت می گیرد، بایستد، وقتی مردم در صفحه حوادث روزنامه خبر جرمی را می خوانند، اولین سؤالشان این است که قوه قضائیه برای آنچه کرده است؟

وی افزود: از نظر مردم، اولین پاسخگو در برابر همه جرم ها، دستگاه قضائی است به همین جهت موضع گیری های قوه قضائیه در جهت روشن شدن ذهن مردم اثرگذاری بسیاری دارد.

امام جمعه مشهد ادامه داد: برای هر هنجارشکنی و منکراتی اول قوه قضائیه مطرح است و حساب کار خود را می کند، یک عده جریان های سیاسی سعی می کنند در اینجا فساد ایجاد کنند، یک عده در مدیریت ها و مسؤولیت ها عقب نشینی کردند و با این قضایا سیاسی برخورد می کنند اما به هرحال مردم حساب می کنند دستگاه قضائی استان در مقابل هنجارشکنی ها چه کرده است.

وی گفت: آقای رئیسی در مصاحبه روز گذشته خود گفتند «اعتماد مردم تابع امیدشان است»، هرچه امید مردم زیاد شود، اعتمادشان نیز افزایش پیدا می کند یعنی وقتی قوه قضائیه در مقابل جرم موضع می گیرد، مردم امیدوار می شوند و اعتماد می کنند.

علم الهدی تصریح کرد: جریان های اقتصادی و سرمایه ای با تکیه بر ورود ۳۲ میلیون زائر به مشهد، به فکر سود کلان از طریق توسعه امکانات گردشگری، عیاشی و تفرجی هستند، نمی توانیم بگوییم در این شهر و کشور، مورد اعتماد همه جریان ها باشیم، اکثریت عامه مردم که انقلاب را سرپا کردند و پای انقلاب ایستاده اند باید به قوه قضائیه اعتماد کنند، موضع گیری های شما به حفظ هویت امام رضا (علیه السلام) در این شهر کمک کرده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: همراهی و همکاری قوه قضائیه با دولت در حل مشکلات معیشتی مردم بسیار مهم است و مشکل فعلی ما مشکل معیشت مردم است، به تعزیرات در مشهد که وابسته به دولت است، کمک شود چرا که قضیه دارد به حدی می رسد که امنیت مردم را به هم می زند، سودجویی ها حرکت ضد امنیتی است که دارد انجام می شود، دستگاه قضا به دولت در این زمینه کمک کند تا مسئله معیشتی و گران فروشی در شهر و استان حل شود.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha