قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۷۳۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ننه مخمل درگذشت

مخمل نمازی پیرزنی که پس از سال ها فقر و نداری، زندگیش رسانه ای شده بود عصر امروز درگذشت

ننه مخمل درگذشت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از یاسوج، مخمل نمازی پیرزن دیشموکی که ماه گذشته بعد از زندگی سخت و فلاکت باری که در نهایت فقر داشت توسط یکی از رسانه های استان شناسایی و زندگی دشوار و وضعیت خسمانیش رسانه ای شد ساعتی پیش در بیمارستان دهدشت دارفانی را وداع گفت.

مخمل نمازی اصل فرزند علی کرم متولد روستای سرپر به تاریخ 1335 دارای 4 پسر و یک دختر به نام زهرا که هم اکنون ساکن روستای سرگچ در فاصله 30 کیلومتری شهر دیشموک هستند.

 

مخمل 63 سال سن دارد که از بیست سال پیش به علت زایمان دچار روماتیسم مفصلی شد و به علت عدم مراجعه به موقع به پزشک معلول و توانایی راه رفتن نداشت.

مخمل در روستای محروم سرگچ که فاقد زیرساخت های اولیه است زندگی می کرد و منزل مسکونی محل زندگی اش خانه ای گلی و قدیمی بوده که محل زندگی خود، فرزندان و گوسفندان در کنار هم بود.

 

همسر مخمل پس از معلولیت مخمل جهت اداره زندگی و تربیت فرزندان مجددا ازدواج کرد تا همسر جدید بتواند کمک کار زندگی اش باشد، مخمل نمازی در عین حالی که زنده بود اما 18 سال پیش گواهی فوت برای او صادر شده بود اما این پیرزن دیشموکی امروز برای همیشه دارفانی را وداع گفت.

انتهای پیام/82024

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha