قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۷۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اختصاص 2/5 میلیارد اعتبار جهت اجرای طرح های مبارزه با موادمخدر

استاندار چهارمحال و بختیاری از اختصاص 2/5 میلیون تومان اعتبار از هزینه های جاری برای امر پیشگیری و مبارزه با موادمخدر در استان خبر داد و گفت: به طرح های ارائه شده در این حوزه پس از بررسی با اولویت بندی جهت اجرا بودجه اختصاص داده می شود.

اختصاص 2/5 میلیارد اعتبار جهت اجرای طرح های مبارزه با موادمخدر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شهرکرد، اقبال عباسی عصر امروز در همایش گفتمان سازی برای اجتماعی شدن مبارزه با موادمخدر در چهارمحال و بختیاری از اختصاص 2/5 میلیون تومان اعتبار از هزینه های جاری برای امر پیشگیری و مبارزه با موادمخدر در استان خبر داد و گفت: این اعتبار جهت اجرای طرح های مطالعه شده و مصوب در کارگروه های ستاد مبارزه با موادمخدر در زمینه پیشگیری، مبارزه و مقابله است.

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه دلایل معتددی از جمله سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در شکل گیری پدیده موادمخدر دخیل است، خاطرنشان کرد: تمامی افراد در جامعه به نوعی در خانواده و اطرافیان خود درگیر موضوع اعتیاد و تبعات ناشی از آن هستند، برای حل این معضل باید مبارزه با موادمخدر را اجتماعی کنیم.

وی ادامه داد: باید مطالبه عمومی برای موضوع مبارزه با موادمخدر در بین آحادجامعه شکل بگیرد؛ نباید اجازه دهیم برای توزیع کنندگان و مصرف کنندگان موادمخدر حیاط خلوت ایجاد شود، قطعا فراگیر شدن مبارزه با موادمخدر در جامعه تأثیر بسیار بلایی دارد.

عباسی با تأکید بر اینکه استکبار جهانی جهت ضربه زدن به کشور به دنبال اعتیاد اقشار مختلف به ویژه جوانان است، عنوان کرد: استکبار جهانی از جوانان متدین، باسواد، شجاع و توانمند واهمه دارد، بنابراین در تلاش است با موضوعاتی از جمله اعتیاد به این قشر ضربه بزند.

استاندار چهارمحال و بختیاری در پایان تأکید کرد: به طرح های ارائه شده در حوزه مبارزه با موادمخدر پس از بررسی و تصویب با اولویت بندی جهت اجرا بودجه اختصاص داده می شود.

انتهای پیام/68026/م

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha