قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۷۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دستگيری اعضا باند جعل اسناد ملکی در فریمان و مشهد

جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: 4 نفر از اعضای باند جعل اسناد ملکی که در شهرهای فریمان و مشهد، 40 میلیارد ریال به این شیوه کلاهبرداری کرده بودند، توسط کارآگاهان پلیس استان دستگیر شدند.

دستگيری اعضا باند جعل اسناد ملکی در فریمان و مشهد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از مشهد، به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ابراهیم قربان زاده گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت افرادی سودجو در زمینه جعل اسناد رسمی و مدارک ملکی و سوء استفاده از آن، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فریمان قرار گرفت.

جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی افزود: کارآگاهان دایره مبارزه با جعل و کلاهبرداری با اشراف اطلاعاتی و پس از استعلام از مدارک موجود، دریافتند کلیه اسناد و مدارک جعلی و ساختگی بوده و با درج مشخصات مدارک جعلی با ارزش بر روی مدارک کم ارزش و تغییر اصالت آن به عنوان مالک برای فروش ملک مذکور به قیمت میلیاردی اقدام می کردند.

وی خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات، براساس سرنخ های جدید به دست آمده، مشخص شد که در برخی شهرهای دیگر از جمله مشهد نیز این موضوع از سوی افراد سودجو اتفاق افتاده است، بنابراین کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات نامحسوس موفق شدند یک متهم را در این رابطه شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی، وی را دستگیر کنند.

قربان زاده بیان کرد: در ادامه این عملیات، 3 نفر از همدستان دیگر متهم نیز طی عملیات های جداگانه دستگیر که همگی صراحتاً به 3 فقره جعل و کلاهبرداری به ارزش 40 میلیارد ریال از شهروندان اعتراف کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی به ادامه تحقیقات با دستور مقام قضایی برای کشف دیگر ابعاد مبهم این پرونده و دیگر کلاهبرداری های انجام شده توسط اعضای این باند اشاره و از شهروندان خواست معاملات خود را در دفاتر رسمی و معتبر انجام داده و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/ 70051

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha