قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۶۸۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل ارشاد بوشهر:

چهل ونهمین جشنواره فیلم رشد در بوشهر برگزار می شود

بوشهر - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: چهل ونهمین جشنواره فیلم رشد در بوشهر برگزار می شود.

چهل ونهمین جشنواره فیلم رشد در بوشهر برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فاطمه کرمپور ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استان بوشهر دارای استعدادها و ظرفیت های بسیار بزرگی در عرصه فرهنگی و هنری است و تلاش داریم حمایت مناسبی از این حوزه داشته باشیم.

وی از برگزاری چهل و نهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی رشد در استان بوشهر خبر داد و اضافه کرد: این رویداد مهم از ۳۰ تیرماه تا سوم مرداد ماه سال جاری در بوشهر برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از اهداف این جشنواره به تقویت تولید آثار آموزشی اشاره کرد و ادامه داد: ارائه آثار علمی و آموزشی و ایجاد بستر مناسب برای جنبه های تربیتی توأم با فعالیت علمی و آموزشی در این جشنواره دنبال می شود.

وی بیان کرد: چهل و نهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی رشد در سال جاری با مشارکت بخش خصوصی و حضور پررنگ گردانندگان سینما در استان های کشور برگزار می شود.

کرم پور با اشاره به اکران همه فیلم های جشنواره امسال برای اولین بار خاطرنشان کرد: این جشنواره باید بتواند مفاهیم انسانی و پدیده های شریف و بنیادین بشری را از دل این فیلم ها به جامعه هدف خود که دانش آموزان هستند را ارائه کند.

وی فراهم کردن زمینه فرایند تعلیم و تربیت دانش آموزان را از اهداف مد نظر دانست و افزود: جشنواره رشد در شهرستان ها نیز اجرا می شود و فیلم هایی که قابلیت پخش را دارند در سایر شهرستان های استان نیز نمایش داده می شوند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha