پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۶۷۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

«اختیاریه» توقیف نشده، تهیه کننده انصراف داده است

مدیر گروه اجتماعی شبکه پنج سیما اعلام کرد به غیر از انصراف تهیه کننده «اختیاریه»، هر نوع ادعای دیگری در خصوص علت توقف این برنامه کذب است.

«اختیاریه» توقیف نشده، تهیه کننده انصراف داده است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مدیر گروه اجتماعی شبکه پنج سیما اعلام کرد به غیر از انصراف تهیه کننده «اختیاریه»، هر نوع ادعای دیگری در خصوص علت توقف این برنامه کذب است.

 مجید اکبرشاهی، مدیر گروه اجتماعی شبکه پنج با بیان اینکه جدول پخش تلویزیون متاثر از فصول است، گفت: «برنامه «اختیاریه» در تابستان فقط یک بار در هفته ولی در بهترین ساعت امکان پخش داشت ولی تهیه کننده ابتدا به دلیل مسائل مالی و سپس مطالبه توقعات بیشتر که مغایر با قواعد و تصمیم گروه بود، از ادامه همکاری انصراف داد.»

او هر گونه ادعای دیگری در خصوص علت توقف این برنامه را کذب خواند و تصریح کرد: «این گروه تنها بر اساس ضوابط حرفه ای به بررسی و تایید طرح های تهیه کنندگان می پردازد.»

این جوابیه شبکه پنج در حالی عنوان شده که سیدمرتضی فاطمی، تهیه کننده این برنامه در صفحه مجازی خودش نوشت: «برنامه«اختیاریه» در برنامه های سازمان صداوسیما و مدیریت جدید شبکه جایی ندارد. من به تصمیم بزرگواران احترام می گذارم. ان شالله که تصمیم درستی گرفته باشند. تصمیمی که به نفع مردم و مخاطب رسانه باشد.»

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha