پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۶۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

"کوکائین" بیشترین ماده مخدری که از مرزهای هوایی وارد می شود

رئیس پلیس فرودگاه های کشور گفت: در سال های اخیر بیشترین ماده مخدری که به کشور وارد شده است، کوکایین از آمریکای جنوبی بوده است.

"کوکائین" بیشترین ماده مخدری که از مرزهای هوایی وارد می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس پلیس فرودگاه های کشور گفت: در سال های اخیر بیشترین ماده مخدری که به کشور وارد شده است، کوکایین از آمریکای جنوبی بوده است.

سردار حسن مهری (رییس پلیس فرودگاه های کشور)  درباره قاچاق مواد مخدر گفت: بیشترین مسیر قاچاق مواد مخدر از ایران به کشورهای اروپایی است و بیشترین ماده مخدری که به این کشورها قاچاق می شود، تریاک است.

وی درباره قاچاق مواد مخدر از طریق مرزهای هوایی به کشور ادامه داد: در سال های اخیر بیشترین ماده مخدری که به کشور وارد شده است، کوکایین از آمریکای جنوبی بوده است که خوشبختانه در سه ماه ابتدای سال جاری قاچاق این مواد افزایش نداشته است.

رییس پلیس فرودگاه های کشور ادامه داد: خوشبختانه میزان کشفیات ما در حوزه مواد مخدر در کشور افزایش داشته و توانستیم دو برابر نسبت به گذشته با باندهای قاچاق مواد مخدر مقابله کنیم. همچنین توانستیم، سه برابر دستگیری ها را در این بخش افزایش دهیم.

به گفته رییس پلیس فرودگاه های کشور بیشترین کشفیات نیز در فرودگاه امام خمینی بوده است.

وی همچنین در بخش دیگری از صحبت هایش درباره افراد ممنوع الخروج ادامه داد: آمار دقیق افراد ممنوع الخروج در اختیار پلیس گذرنامه است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha