قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۳۶۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اسرائیل: پیشنهاد کوشنر درباره احداث گذرگاه بین کرانه باختری و غزه، نامطلوب است

وزیر همکاری منطقه ای اسرائیل پیشنهاد داماد ترامپ برای ایجاد گذرگاه زمینی بین کرانه باختری و نوار غزه تحت شمول طرح "معامله قرن" را زیر سوال برد. وی افزود، این پیشنهاد زمانی مطلوب خواهد بود که "غزه دیگر یک منطقه تروریستی" نباشد و این بدین معنی است که پیشنهاد کوشنر در حال حاضر مناسب نیست و در آینده هم قابل بررسی است.

اسرائیل: پیشنهاد کوشنر درباره احداث گذرگاه بین کرانه باختری و غزه، نامطلوب است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، وزیر همکاری منطقه ای رژیم صهیونیستی پیشنهاد داماد ترامپ برای ایجاد گذرگاه زمینی بین کرانه باختری و نوار غزه تحت شمول طرح "معامله قرن" را زیر سوال برد.

به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، تساهی هنگبی، وزیر همکاری منطقه ای رژیم صهیونیستی اسرائیل در گفت وگو با رسانه رسمی اسرائیل گفت، مادامی که حماس بر نوار غزه کنترل دارد، پیشنهاد جارد کوشنر، داماد و مشاور ارشد دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا برای احداث گذرگاه زمینی میان کرانه باختری و غزه نامناسب است.

وی افزود، این پیشنهاد زمانی مطلوب خواهد بود که "غزه دیگر یک منطقه تروریستی" نباشد و این بدین معنی است که پیشنهاد کوشنر در حال حاضر مناسب نیست و در آینده هم قابل بررسی است.

شبکه ۱۱ اسرائیل گزارش داد، این رژیم احتمالا طرح های پیشنهادی در بخش اقتصادی معامله قرن را رد کند. برخی از این پیشنهادات مستلزم موافقت تل آویو هستند اما کامل ابورکن، مسؤول ذی ربط در این زمینه، هماهنگ کننده امور دولتی در اراضی فلسطین هنوز دعوتی برای حضور در کنفرانس اقتصادی بحرین دریافت نکرده است.

از سوی دیگر، امارات امروز (دوشنبه) اعلام کرد، سطح هیئت مشارکت کننده در نشست بحرین به ریاست وزیر مشاور در امور مالی خواهد بود.

وزارت خارجه امارات در بیانیه ای افزود، عبیدالطایر وزیر مشاور در امور مالی ریاست این هیئت در کنفرانس منامه را برعهده خواهد داشت.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha